Laisvė gyvūnams
Lietuvoje vyksta fantastiški dalykai – susivieniję neabejingi žmonės išjudino ištisus nelegalius gyvūnų daugintojų klanus ir neveiksnias tarnybas. Dabar yra šansas realiems pokyčiams, bet emocijoms nuslūgus reikia veikti sistemingai ir išvengti chaoso, kurio metu informacija pasiekia blogus žmones ir pradedami naikinti įkalčiai ar dar baisiau – žudomi gyvūnai.
Šiandien Laisvės TV inicijuotame susitikime su policijos generaliniu komisaru, VMVT direktoriumi, gyvūnų teisės ginančios organizacijos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovais sudėliotas bendras veiksmų planas, kuris padės efektyviai griauti nelegalų daugintojų tinklą.
Kviečiame pildyti anketą, kurios tikslas yra į vieną vietą surinkti visų galimai nelegaliu gyvūnų dauginimu ir kankinimu užsiimančių vietų koordinates.
Garantuojame jūsų duomenų konfidencialumą.
Gauti duomenys bus greitai sisteminami ir tikrinti informacijos iš karto vienu metu vyks operatyvinė komanda, kurią sudarys: - policijos pareigūnai - sprendimo paimti gyvūnus teisę turintys VMVT atstovai - gyvūnų teisių gynėjai - žurnalistai ir viešinti galintys žmonės, kad visas procesas būtų aiškus ir skaidrus. Laisvės TV apsiima koordinuoti veiksmus su visomis pagrindinėmis gyvūnų prieglaudomis, kad aiškiai žinotume, kur kokie gyvūnai perduodami, koks tolimesni jų likimas ir kokie prieglaudų poreikiai. Visa tai matysite duomenų lentelėse. Jeigu turite duomenų apie jau aplankytas vietas, prašome apie jas pranešti paštu:
gyvunai@laisves.tv
(adresas, nuveikti darbai, paimtų gyvūnų skaičius, jų pristatymo vieta, jūsų kontaktai).
Pasidalinkite šia žinia ir nelikite abejingi tam, kas vyksta šalia jūsų!
Operatyvinės komandos darbą gali pradėti jau rytoj.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vardas, pavardė *
Telefono numeris *
Adresas, kur galimai vyksta nelegali gyvūnų auginimo/veisimo/nepriežiūros veikla *
Miestas *
Koordinatės, jeigu nėra tikslaus adreso
Trumpas situacijos aprašymas *
Ar sutinkate, kad į Jus būtų kreipiamasi šios iniciatyvos tikslais? Duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Laisves TV. Report Abuse