EXIT SNOW 2020 - SOLD OUT
Priatelia,
v pondelok 18.11. sme vybookovali všetky miesta v penzióne. Veľmi nás váš záujem teší. Dovoľte malú štatistiku, ktorá nám robí nesmiernu radosť :)

➜ vypredali sme 2 týždne od spustenia registrácie 😯
➜ exit snow sa zúčastní spolu 45 exiťákov 😍
➜ až 30 lôžok bude obsadených celý čas 🙌🏻
➜ príde 20 dievčat a 25 chalanov 🤯

Toto tu ešte nebolo ♥️

PS: Z našej skúsenosti - pri organizácii takejto veľkej akcie sa často stane, že sa jej nakoniec nebude môcť zučastniť 100% prihlásených. Momentálne teda vytvárame waiting list, na ktorý si značíme záujemcov, ktorých budeme kontaktovať ako prvých ak by niekto náhodou vypadol.

‼️‼️‼️ Ak chceš byť na waiting liste medzi tými, ktorých budeme informovať prvých ak sa uvoľní kapacita, prosím vyplň tento registračný formulár, ale zálohu už neplať. ‼️‼️‼️

Info o lyžovačke:

akcia roka je tu 👏🏻👏🏻👏🏻 Zima čaká za dverami 🚪 a my exiťáci čakáme, kým príde jej ovocie a my budeme môcť nasadnúť na naše lyže ⛷a boardy 🏂. Pre veľký úspech sa EXIT SNOW koná na rovnakom mieste ako minulý rok, v penzióne Malá Fatra u Ďurka a zdolávať budeme svahy Vrátnej doliny.

Cena za polpenziu na celý čas od soboty do soboty (8.-15.2.2020): 200 EUR
Cena za polpenziu na druhú polovicu od utorka do soboty (11.-15.2.2020): 110 EUR

POZOR - TVOJA REGISTRÁCIA BUDE PLATNÁ AŽ PO UHRADENÍ ZÁLOHY
V prípade, že nebude Tvoja záloha pripísaná na účte do 5 dní od registrácie, budeme ju považovať za neplatnú a Tvoje miesto bude voľné pre ďalších záujemcov až do momentu kedy úhradu obdržíme.

💵 Údaje k uhradeniu zálohy: 💵
Suma: 30 EUR / osoba
IBAN: SK03 1100 0000 0029 4701 9627
VS: 080220
Poznámka: Meno účastníka/účastníkov

*Záloha je nevratná (vážne dôvody neúčasti budú posudzované individuálne, ale inak je záloha nevratná a budeš si v prípade neúčasti musieť za seba nájsť náhradu)
**Ešte malá info na doplnenie, začiatkom januára budeme musieť uhradiť polovicu celej sumy pobytu, nechceli sme však dávať tak vysokú zálohu, tak iba rátaj s tým, že do konca decembra bude treba uhradiť ešte nejaké to euríčko, ktoré začiatkom januára posielame spolu so zálohou penziónu :)

Veľmi sa na vás všetkých tešíme.

Váš exit tím!🙌🙋‍♀🖖
Email address *
Chcem ísť: *
Meno a priezvisko *
Telefónny kontakt *
Číslo OP *
Adresa bydliska (Ulica, Mesto, PSČ) - tá, ktorú máš uvedenú na OP *
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miesto narodenia *
Občianstvo *
Nejaké potravinové alergie?
Nejaké špeciálne želanie?
GDPR Dodatok
*S Tvojimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním registračného formuláru súhlasíš so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. My sa zároveň zaväzujeme, že Tvoje údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadom organizácie a registrácie na lyžovačku "exit snow 2020" a nebudú poskytnuté žiadnym tretím stranám. Ďakujeme za Tvoju dôveru.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Exitklub. Report Abuse