Zawody CZ vs GLOCK - 31.08.2019
Zawodnik biorący udział w zawodach będzie zobowiązany do podpisania w biurze zawodów następujących oświadczeń:
Stowarzyszenie Legionowskie Towarzystwo Sportowe mające swoją siedzibę w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 121, NIP 5361742027 jako administrator danych osobowych, informuje osoby zgłaszające się do udziału w zawodach o prawnych i formalnych wymogach dotyczących danych osobowych:
Podanie danych osobowych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne.
Odmowa podania danych osobowych lub odmowa wyrażenia zgody na ich przetwarzanie (podanych także w dniu zawodów), będzie skutkowała brakiem możliwości udziału w zawodach.
Każda osoba wypełniająca formularz zgłoszeniowy, lub udostępniająca swoje dane osobowe w procesie rejestracji ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia
danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Podane dane będą przetwarzane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia czynności związanych z udziałem w zawodach i opublikowane w formie komunikatu końcowego na ogólnodostępnej stronie internetowej www.bron-lts.pl , oraz przekazane w formie elektronicznej do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, zgodnie z wymogami i regulaminami Związku.
Każda osoba biorąca udział w zawodach ma prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Startujący wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku w celu dokumentacji fotograficznej i filmowej zawodów oraz wyraża zgodę na ich publikacje przez Legionowskie Towarzystwo Sportowe oraz współorganizatorów i sponsorów zawodów.

Regulamin zawodów do pobrania:

http://bron-lts.pl/download/regulamin-otwartych-zawodow-cz-vs-glock/
Email address *
Nazwisko i imię *
Your answer
Broń *
Numer telefonu *
Your answer
Broń i amunicja klubowa *
Organizatorzy:
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy