ПОПЕРЕДНІЙ запис дітей та підлітків до гуртків Закладу позашкільної освіти «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району» Запорізької міської ради (пр.Моторобудівників, 26)
Шановні батьки або особи, які їх замінюють!  Заяву на вступ до гуртка можна подати онлайн у наведеній нижче онлайн формі. При записі у кілька гуртків на кожен гурток подається окрема заява.  З вами зв'яжеться керівник гуртка за вказаним вами контактним телефоном. Також заяву на вступ до гуртка можна скачати Word варіант, роздрукувати, заповнити самостійно і надати за вищевказаною адресою.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім`я, по батькові дитини (дані внесіть українською мовою відповідно до свідоцтва про народження / паспорту дитини) *
Дата народження дитини
*
Клас та заклад освіти, де навчається дитина 
*
Адреса проживання
*
Відомості про батьків або осіб, що їх замінюють (ПІБ, КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН)
*
Дата заповнення заяви
*
Я підтверджую, що ознайомлений(а) з вимогами Закону України „Про захист персональних даних” від 01.06.2010 р. № 2297-VІ (зі змінами)та інших нормативних актів і надаю згоду на  використання та обробку власних персональних даних (включаючи збирання та зберігання) відповідно до ст.8 Закону України „Про захист персональних даних”
*
Дякуємо за те, що обрали наш заклад!
Captionless Image
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy