הרשמה לחוגי הגלישה השנתיים - 2023/24
Sign in to Google to save your progress. Learn more
על בית הספר והחוגים
ברוכים הבאים לחוגים השנתיים של גלים בית ינאי נעורים!

גלים בית הספר לגלישה הינו מרכז ימי הרואה בגלישת גלים כלי חינוכי וערכי להעצמת ילדים ובני נוער והקניית כישורי חיים בדרך חווייתית וחברתית. אנו מגשימים מטרות אלו באמצעות ספורט הגלישה, דרך שיפור הכושר הגופני וחיזוק הביטחון העצמי ברמת הפרט והקבוצה. כל זאת מתבצע בקבוצות איכות בעזרת מערכי הדרכה חברתיים ומקצועיים.
הגלישה מפגישה אותנו עם אתגרים פיזיים ומנטליים והמשימה שלנו בגלים בית ינאי נעורים היא לייצר מערכת שתאפשר התמודדות בטוחה המכילה אוריינטציה חינוכית ומקצועית דרך שיפור הכושר הגופני התמודדות עם תסכולים ומגוון אלמנטים נוספים.
צוות המדריכים המעולים שלנו מורכב מאנשי ונשות חינוך עם ניסיון רחב בהדרכה והדרכת גלישה בפרט וכמובן עם הרבה אהבה לים ולעבודה עם ילדים. כשגולשים בקבוצה ההתמודדות עם האתגר הופכת לחוויה של "ביחד" ונותנת סביבה בטוחה ומכילה להתמודדויות שמגיעות כתוצאה מהאימון. שהסביבה הימית והחוף מרגיעים את הגוף והנפש, האווירה של החופש נשארת בים אפילו שהחופש הגדול נגמר!
במהלך החוג החניכים ירכשו כלים חשובים להתמודדות עם הים (תנאי הים, זרמים, היווצרות גלים), ילמדו את יסודות הגלישה, כיצד לגלוש על גלשנים שונים. יכירו חברים חדשים, יפתחו כושר פיזי, מנטלי ומודעות לעצמם ולסביבה. ויצטרפו למשפחה הכי מגניבה באזור – משפחת גלים.

קיים מערך הסעות מסודר מכל איזור השרון, כפר יונה, קדימה צורן, פרדסיה, צור משה, גנות הדר, נורדיה וכל ישובי הסביבה. ישובי עמק חפר, צופים, כוכב יאיר-צור יגאל, צור יצחק והסביבה בעלות של 225 ש"ח לחודש  - (במתכונת חד שבועית).

החניכים מקבלים את כל הציוד הנדרש למשך זמן הפעילות: גלשן מתאים, חולצת גלישה מסננת קרינה וחליפת גלישה לימי בחורף. יש להצטייד ב: קרם הגנה, כובע, בקבוק מים אישי, בגד ים ומגבת.

כל מדריכי בית הספר עברו הכשרה מטעם מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים בישראל. 

ההדרכה מתבצעת ביחס של 1:6 בין מדריך לחניכים.

בית הספר פועל באישור ובפיקוח משרד החינוך.

חניכי בית הספר מבוטחים ביטוח אתגרי מלא לאורך כל שעות הפעילות.

ישנה הנחה של 10% עבור אח/ות נוסף/ת.

לאחר שליחת הטופס ישנו  לינק לתשלום והקמת הוראת קבע שנתית. שיריון המקום מתבצע אך ורק בעת התשלום.

התשלום מתבצע בהו"ק שנתית כל תחילת חודש. מדיניות ביטולים ניתן למצוא בתקנון.

* ההרשמה לתושבי מ.א. עמק חפר מתבצעת באמצעות טופס זה ללא תשלום. לאחר ההרשמה ובמידה ואתם תושבי המועצה ישנו לינק לתשלום מאובטח דרך מרכז קהילתי חוף חפר *
לשאלות ובירורים ניתן להתקשר לטלפון 058-5141189 או 09-9668189
נתראה במים! :)
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy