Focus, Foto & Flow - rozwijaj swoją pasję z lekkością, wskocz na wyższy poziom techniczny i baw się przy tym wyśmienicie!
Jeżeli tu trafiłaś, to zapewne chcesz pracować nad rozwojem swojej fotograficznej pasji :-)

Pracuję nad autorskim programem rozwojowym, opartym na współpracy online w kameralnych kobiecych grupach.

Poza wiedzą z zakresu fotografii, którą zdobywałam w praktyce i na różnych kursach, ze swojej strony gwarantuję Ci psychologiczny twist i dobrą zabawę!

Na ten moment ogólny zarys programu opiera się na trzech filarach:

FOCUS:
Skupisz się na procesie, nie będziesz zastanawiać się czego teraz warto się nauczyć, jakie umiejętności potrenować - podpowiem Ci, zaprojektuję ćwiczenia do pracy własnej, podeślę materiały z gotowymi wskazówkami.

FOTO:
Rozwiniesz swoje umiejętności w praktyce, poznasz konkretne zagadnienia związane z fotografią, style i możliwości.

FLOW:
Jesteś w energii działania, tworzenia, masz przewodnika, który organizuje Twoje doświadczenia i proces nauki oraz wspierające towarzyszki, pełną akceptację, swobodę ekspresji, motywację do działania. Dostajesz wsparcie procesu twórczego i rozwoju Twojej kreatywności (ćwiczenia).

Zainteresowana?

Jeżeli tak - wpisz się na listę osób zainteresowanych programem. Zostaw swój mail, by jako pierwsza otrzymać wszystkie szczegóły!

Oczywiście możesz dalej działać sama, ale szybciej osiągniesz wymarzony efekt mając wsparcie mentora i grupy osób, które idą w tym samym kierunku!

Karo

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Podaj mi proszę twoje imię *
Podaj mi proszę swój adres e-mail, na który będę wysyłać informacje związane z programem Focus, Foto & Flow. *
Zapisując się na listę osób zainteresowanych programem Focus, Foto & Flow, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mojego newslettera. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności https://mamyplener.pl/polityka-prywatnosci/ *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy