Jarní víkend taoistického tai chi pro začátečníky

Co vás čeká?

Seznámíte se se sestavou taoistického tai chi a po absolvovaní víkendu můžete pokračovat ve cvičení v některé z našich pravidelných skupin.

Kdy se víkend pro začátečníky koná?

V sobotu 28. března od 9.30 je registrace a od 10 do 12 hodin se cvičí, odpolední cvičení je od 13.30 do 18.00 a v neděli 29. března od 9.30 do 14.00.

Kde?

V Centru STTC v Haštalské ulici č. 11 nedaleko Staroměstského náměstí v Praze. V Centru bude k dispozici čaj, káva a malé občerstvení. Na oběd je možnost jít do některé ze mnoha restaurací v okolí. Můžete také zůstat v Centru a najíst se z vlastních zásob.

Kolik to stojí?

900,- Kč. Platí se v hotovosti v sobotu před začátkem cvičení. Cena zahrnuje víkend a zároveň členský příspěvek na tři měsíce. Na víkendové cvičení můžete navázat a pravidelně cvičit po následující tři měsíce.

Lidé, kteří už cvičí a mají zaplacené členské příspěvky, platí stejně?

Protože Víkend je přednostně určen pro úplné začátečníky, kteří nejsou členy Sdružení, členové jsou přihlášeni jako náhradníci. Když je volné místo, pak jsou pozváni a platí 200,- Kč.

Co budu potřebovat?

Přineste si pohodlné oblečení, v němž se cítíte dobře a můžete se volně pohybovat, dále pak botasky nebo tenisky, ve kterých máte dobrý kontakt s podlahou. Může být chladno, proto si nezapomeňte vzít mikinu nebo vestu.

Po vyplnění formulář odešlete tlačítkem na konci. Přihlášení Vám potvrdíme. Vámi vyplněné údaje použijeme pouze pro tuto akci.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Sdružení taoistického tai chi
Haštalská 11
Praha 1
www.taoist.cz
www.facebook.com/taoisticketaichi
Jméno *
Příjmení *
Město
E-mail *
(Pošleme Vám potvrzení o registraci a před víkendem další informace.)
Jsem: *
Jak jste se o nás dozvěděli?
Clear selection
Jiné sdělení
(Máte-li nějaký dotaz či nám potřebujete něco sdělit.)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy