Psychosomatická dílna_31.5.2023
Pro rezervaci místa na kurzu prosím vyplňte následující údaje. Pokud chcete přihlásit více účastníků, postupujte jednotlivě a vyplňte formulář pro každého účastníka zvlášť (pokud budete kurzovné za více účastníků hradit společnou fakturou, uveďte tuto informaci do poznámky). Děkujeme za pochopení
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Titul. *
Jméno, příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Fakturační údaje: Firma, IČO, Adresa
Vyplňte pouze v případě, že žádáte o vystavení faktury na firmu.
Informace o platbě
Kurzovné: 300 Kč/student, 600 Kč/ostatní účastníci
Datum splatnosti: dle pokynů v emailu, popř. vystavené zálohové faktury
Datum storna: 24.5.2023 do 18:00

Úhradu kurzu prosím proveďte na základě emailu nebo vystavené faktury, kterou Vám zašleme do 2 - 3 dnů od Vašeho přihlášení. Variabilní symbol prosím uveďte číslo faktury. Děkujeme za spolupráci.

STORNO PODMÍNKY:
Co dělat, pokud jste poplatek již zaplatili a nemůžete se kurzu zúčastnit?
Omluvíte-li se včas na recepci našeho centra nebo na e-mailu: kurzy@roseta.cz, a to nejpozději do 24.5.2023 do 18:00, vrátíme Vám celou částku zpět. Pokud svou účast zrušíte po tomto termínu, máte možnost najít si za sebe náhradníka. V opačném případě celá částka propadá našemu zařízení.
Vaše profese *
Jak jste se o kurzu dozvěděli?
Clear selection
Vaše dotazy a komentáře
Obecné informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: https://roseta.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy