Давайте вчити німецьку мову?
Освітньо-культурний простір "Гончаренко Центр Кропивницький" запрошує дорослих віком 20+ на безкоштовний оф-лайн курс із вивчення німецької мови. Це вступ до вивчення іноземної мови, який буде складатися із десяти занять. Курс підійде для тих, хто хоче почати вивчати німецьку мову, і ніколи цього раніше не робив.

Як потрапити у навчальну групу? Потрібно заповнити анкету, далі отримати запрошення у вигляді повідомлення через Вайбер, і прийти на заняття до Гончаренко центру. Курс стартує у вівторок, 5 березня. Уроки відбуватимуться оф-лайн кожного вівторка - раз на тиждень, - з 14:00 до 15:20. Вчителька на курсі - Ірина Остапчук. 

"Моя подорож з цією мовою почалася у вересні 2018 року, коли я навчалася в університеті, і відтоді я закохалась у світ німецької культури та мови. Маю диплом магістра та грунтовний досвід викладання - від репетиторства до роботи в державній школі. Я жила і працювала у різних куточках Німеччини, тож глибоко розумію процес вивчення цієє мови та готова поділитися своїм досвідом і надати необхідні інструменти для успішного вивчення", - ділиться пані Ірина і бажає всім, хто під на курс, щоб ця мовна подорож принесла вам багато радості та відкрила нові можливості! 

Для того, щоб організатори знали, скільки людей зацікавлені у навчанні, просимо заповнити цю просту онлайн форму -
https://cutt.ly/0wVbdrfG  - і чекайте на повідомлення у Вайбері, яким вас запросять на заняття. Якщо бажаючих буде багато, ми сформуємо кілька груп, тож реєструйтеся і дочекайтеся повідомлення, будь ласка.

Центр працює за адресою вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх). 
Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на нашу ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop а також на канал у Телеграмі:  https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Оптіма" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. МИ НЕ МОЖЕМО ПРИЙМАТИ дітей і підлітків (навіть разом із батьками) на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Не приводьте діток, у нас нема укриття, і скляна стіна.

ЗАСНОВНИК мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, Президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть, будь ласка, Ваше ім'я, по-батькові та прізвище *
Пишіть повністю, будь ласка, без абревіатур чи скорочень
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону *
Вкажіть номер, на якому у вас є ВАЙБЕР, щоб ми могли вас запросити
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження (рік, місяць, день) *
Цей курс для дорослих людей віком 20+, не для підлітків, і не для школярів 
Як ви оцінюєте свій рівень володіння німецькою за шкалою від 0 до 5 балів *
0 – нічого не знаю про німецьку,  5 балів – майже вільно володію німецькою 
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy