Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı - Ön Başvuru Formu
Bu form aracılığıyla yapılan ön başvurular Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası tarafından düzenlenecek programlar kapsamında değerlendirilmek üzere kabul edilmektedir.

TÜBİTAK BİGG Programı'na aşağıdaki tematik alanlar kapsamındaki başvurular kabul edilir:

1. Akıllı Ulaşım
2. Enerji ve Temiz Teknolojiler
3. Akıllı Üretim Sistemleri (Sanayide Dijital Dönüşüm)
4. İletişim ve Sayısal Dönüşüm
5. Sağlık ve İyi Yaşam
6. Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme

*** Başvuru Formunu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler ***

1) Proje başvuru formunun "Proje Yürütücüsü" olarak görev alacak ve proje ekibinde TÜBİTAK ile ilgili tüm süreçlerin koordinasyonunu sağlayacak kişi tarafından doldurulması tavsiye edilmektedir. Girişimci ekip tarafından aksi belirtilmedikçe başvuru formunu dolduran kişi "Proje Yürütücüsü" olarak kabul edilecek, değerlendirmeler ve TÜBİTAK'a yapılacak olası resmi bildirimler ilgili kişinin beyan ettiği bilgileri üzerinden yapılacaktır.

Proje Yürütücüsü olacak kişi aşağıda belirtilen TÜBİTAK BİGG Programı Başvuru Koşullarını taşımalıdır.

TÜBİTAK BİGG Programı Başvuru Koşulları:

Örgün öğrenim veren üniversitelerin;
*Herhangi bir lisans programından bir yıl içinde mezun olabilecek durumdaki öğrenci,
* Yüksek lisans veya doktora öğrencisi,
* Lisans, yüksek lisans veya doktora derecelerinden birini en çok 10 yıl önce almış kişi, aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde başvurabilecektir;

*Daha önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2. Aşaması kapsamında destek almamış olmak,
* Ön başvuru tarihi itibariyle herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında yer almamak.

2) Proje başvuru dokümanında belirtilen "Proje Adı" tüm resmi yazışmalarda kullanılacak proje adıdır. Proje adının çok uzun olmamasına ve tek İngilizce kelimeler / kısaltmalar olmamasına özen gösterilmelidir. Proje isimlerinde ilk önce Türkçe açıklamaya yer verilip ardından varsa kısaltması yazılması tavsiye edilmektedir.

3) Başvurunuza bu formda belirttiğiniz bilgileri özetleyen (müşteri ihtiyacı, çözüm önerisi, yenilikçi boyut, rakipler, hedef pazar, iş-gelir modeli ve ekip) bir sunumun eklenmesi TÜBİTAK tarafından beklenmektedir.

İlgili sunum dosyasının PDF formatında olması ve 1MB büyüklüğünü geçmemesi gerekmektedir. Bu sunum sadece başvuru aşamasında projenin ana hatlarını özetleyen bir doküman olarak dikkate alınmaktadır.

4) Programa İstanbul'da katılmak isteyen girişimcilerin formu doldurmak ve başvuruda TÜBİTAK tarafından istenen sunum dosyasını yükleyebilmek için Google Hesaplarıyla giriş yapmaları gereklidir.

5) Formu doldururken cevaplarınız otomatik olarak kayıt edilmeyebilir. Bu sebeple herhangi bir sorunla karşılaşmamak için form yanıtlarınızı ayrı bir dosyaya kopyalarak ilerlemeniz tavsiye edilir.

Son Başvuru Tarihi:
İlan edilen çağrılar kapsamında son başvuru tarihine kadar başvuru kabul edilecektir. İhtiyaç görülmesi durumunda Girişim Fabrikası başvuru kabulünü daha önceki bir tarihte sonlandırabilir.

Sorularınız için girisimcilik@ozyegin.edu.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Başarılar dileriz.
Bilgilendirmeleri okudum ve başvuru sayfasına devam etmek istiyorum.
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ozyegin.edu.tr. Report Abuse