Zgłoszenia -Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży – GDÓW 2020
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Związek Futbolu Amerykańskiego z siedzibą w Warszawie, ul. Pęcicka 38, KRS 0000221823
Od dnia 25 maja 2018 r. podstawą prawną przetwarzania danych osobowych przez Administratora Danych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), a także pozostałe obowiązujące przepisy prawa.
Od dnia 1.08 sierpnia 2020 r. kontakt z Administratorem w sprawach ochrony danych osobowych dostępny będzie za pośrednictwem adresu: j.steszewski@pzfa.pl 

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami, w celach informacyjnych, związanych z organizacją turnieju: "Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży – GDÓW 2020". Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, podanych przeze mnie w formularzu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w celach informacyjnych oraz promocyjnych związanych z działalnością Stowarzyszenia Polski Związek Futbolu Amerykańskiego. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, iż zostałam/-em należycie pouczona/ny o przysługujących mi uprawnieniach w zakresie możliwości wglądu do gromadzonych danych, prawa dostępu do ich treści, możliwości ich uzupełniania i poprawiania, żądania sprostowania w razie stwierdzenia, że dane te są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe oraz do wycofania uprzednio wyrażonej zgody.

Zawodnik upoważnia, bez jakiejkolwiek dla niego rekompensaty, Organizatora i Stowarzyszenie zarówno podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży – GDÓW 2020 jak i w dowolnym czasie po ich zakończeniu, do używania i udzielania w celach niekomercyjnych, bezterminowej licencji innym, swojego wizerunku, nazwiska, głosu, słów do nagrań telewizyjnych, radiowych, dla potrzeb filmu, prasy lub nagrań dla innych mediów i w każdej innej formie, tylko dla celów promocji i propagowania celów i działalności Organizatora i Stowarzyszenia i/lub wykorzystywania do zbierania funduszy na wsparcie tych celów i działalności.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Kategoria *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy