WOMEN POWER by florists designers
Women Power by florist designers
2018 m. kovo 8 d.

Asmens laisvė, kurti ir būti pripažintam, nepriklausomai nuo jo lyties... "Women Power" by florists designers.
Prieš keletą metų, viešint Olandijoje teko sutikti floristikos industrijų atstoves, kurių pasakojimai įkvėpė organizuoti Lietuvos - Olandijos floristikos meistrių darbų parodą - labdaros aukcioną "Women Power". Šio renginio pagrindinis tikslas siejamas su profesine diskriminacija lyties atžvilgiu. Mūsų šalyje vis dar egzistuoja stipriai negatyvi visuomeninė nuostata, dėl moters galios siekti profesinio pripažinimo. Gerą dešimtmetį atgal Olandijos gėlių augintojai (tai šeimų verslai), savo ūkius patikėdavo sūnums, o žmonos ir dukros tvarkydavo namus. Tačiau šiuo metu situacija labai smarkiai pasikeitė, nes moterų judėjimai pasaulyje vis daugiau išsikovoja laisvių... ir tik vyriško požiūrio į verslą nebepakanka. Tuo vedini Olandijos verslininkai į darbą pradėjo priiminėti vis daugiau moterų. Taip prasidėjo "Women Power" era, kuri ne tik atgaivino mirštančius ūkius, bet ir dar daugeliui metų į priekį davė postūmį!
Viešoji įstaiga Profesinio meistriškumo akademija, labdaros ir paramos fondas Frida ir Lietuvos floristų asociacija, kviečia į Lietuvos floristų darbų parodą "Women Power", susipažinti su šalyje kuriančiais meistrais ir giliau panirti į aktualią temą... kokia gi ta moters galia, floristų akimis?
Registruokitės ir pristatykite savo floristikos kūrinius parodos - labdaros aukciono "Women Power" by florists designers metu. Aukciono metu surinktos lėšos bus skirtos labdaros ir paramos fondo "Frida" vykdomoms prevencinėms veikloms.

Kristina Šiožinienė
PMA direktorė
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service