21/9 Stories that Move: Identita a rozmanitosť
Každý z nás je členom rôznych skupín a zastáva vo svojom živote rozličné roly. Niektoré sa v priebehu času menia, iné nie. Na webinári s využitím online vzdelávacieho portálu Stories that Move sa pozrieme bližšie na to, ako vnímame seba a iných.

online (Zoom) | 21.9. | 14:00 - 15:30
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno *
Priezvisko *
E-mail: *
Škola/inštitúcia/organizácia *
Návštevníci podujatí [fjúžn] berú na vedomie, že v rámci podujatia sa môžu vyhotovovať obrazové, zvukové a zvukovo-obrazové záznamy, na ktorých môžu byť zachytení a tieto záznamy môžu byť verejne použité za účelom informovania o aktivitách Nadácie Milana Šimečku. V prípade, že návštevník nesúhlasí s takýmto použitím záznamov, na ktorých bol zachytený, prosíme o kontaktovanie organizátorov na nina@nadaciams.sk.
V zmysle ustanovení Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), uvedením svojich osobných údajov v prihlasovacom formulári vyjadrujete slobodný, informovaný a jednoznačný súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a emailová adresa Nadáciou Milana Šimečku so sídlom na Svoradovej 5, 81103 Bratislava. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov udeľujete výhradne pre potreby Nadácie Milana Šimečku. Osobné údaje budú spracovávané v rozsahu údajov uvedených vo formulári. Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom zaslania emailu na adresu: nms@nadaciams.sk.
ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA STRETNUTIE!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy