"Robo Inspector Hackathon" - FabLab Łódź 22-24 września 2017 - formularz zgłoszeniowy uczestnika
Zapraszamy pasjonatów robotyki, eksperymentów, prototypowania i elektroniki - profesjonalistów i amatorów, do udziału w drugim hackathonie robotycznym w FabLab Łódź. Wspólnie z nami zbudujcie autorskie konstrukcje robotyczne typu freestyle, które wezmą udział w zawodach podczas finału wydarzenia.

Zadaniem robotów będzie pokonanie zamkniętego labiryntu zadań. Nawiązując do robotów inspekcyjnych, które muszą radzić sobie w wąskich tunelach i realizować trudne zadania, przygotowujemy dla Was specjalną arenę. Niezbędna będzie kreatywność, otwartość na eksperymentowanie i nietuzinkowe rozwiązania.

Więcej o Hackathonie przeczytacie na stronie: http://fablablodz.org/robo-inspector-hackathon/
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Treść regulaminu: http://fablablodz.org/wp-content/uploads/2017/09/Regulamin_RoboInspectorHackathon.pdf
Harmonogram wydarzenia: http://fablablodz.org/robo-inspector-hackathon/
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: hackaton@fablablodz.org
_________________________________________________________________________________________________

Zasady ogólne:

1. Uczestnictwo w Hackathonie jest darmowe. Nie pobieramy opłat wstępnych. Dzięki wsparciu partnerskiemu oraz w ramach działalności Fundacji FabLab Łódź, chcemy umożliwić udział w naszym wydarzeniu szerokiemu gronu odbiorców.
*Organizator nie pokrywa kosztów noclegu oraz dojazdów.

2. Rekrutacja trwa do 17 września 2017 r. do godziny 23:59. Po zamknięciu rekrutacji skontaktujemy się z osobami zakwalifikowanymi do udziału w Hackathonie.

3. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w Hackathonie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej maksymalną liczbę miejsc, zostanie utworzona lista rezerwowa.

4. W Hakatonie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia oraz osoby niepełnoletnie od 16 roku życia pod warunkiem pisemnego wyrażenia zgody przez opiekuna prawnego.

5. Powstałe konstrukcje robotyczne po wydarzeniu przechodzą na własności grupy/uczestnika. Organizator nie decyduje o prawach autorskich i pokrewnych. Nie rozstrzyga również sporów wewnątrz grupy.

* Uczestników obowiązuje zachowanie obowiązującej litery prawa w kwestii wykorzystania dzieł innych autorów.
* Zachęcamy to korzystania z bazy open source oraz Creative Commons.

5. Organizator zapewnia stanowiska robocze, narzędzia oraz materiały eksploatacyjne do stworzenia konstrukcji robotycznych (elektrokomponenty, napędy, zestawy KIT, materiały konstrukcyjne).


Do udziału w Hackathonie zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i całe zespoły.

W przypadku zgłoszeń indywidualnych uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły w dniu rozpoczęcia Hackathonu, według profilu umiejętności. W przypadku zgłoszenia zespołu, każdy członek zespołu musi samodzielnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby zarejestrować swój udział w Hackathonie. Rejestrując się jako członek zespołu, podaj dane innych członków swojej drużyny. Zespoły mogą liczyć od 2 do 5 osób. Nie dopuszczamy prac indywidualnych, stawiamy na działanie w grupie. :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Twoje imię i nazwisko *
Skąd jesteś? Miasto, szkoła/uczelnia, organizacja. *
Określ swój wiek *
W Hakatonie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia oraz osoby niepełnoletnie od 16 roku życia pod warunkiem pisemnego wyrażenia zgody przez opiekuna prawnego. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Tobą w celu wypełnienia przez opiekuna pisemnej zgody na Twój udział w Hackathonie.
Twój adres e-mail *
Twój numer telefonu *
(do bezpośredniego kontaktu oraz informacji technicznych)
Dlaczego chcesz wziąć udział w Hackathonie? *
Daj nam znać, czego się spodziewasz, czego chciałbyś się nauczyć podczas Hackathonu?
Czym się zajmujesz? Przedstaw swój profil umiejętności. *
Zaznacz dziedziny, w których się specjalizujesz lub te, którymi się interesujesz, nawet jeśli Twoja wiedza jest niewielka. Pozwoli nam to na lepsze przygotowanie zaplecza oraz wsparcia merytorycznego. W przypadku, kiedy zgłaszasz się indywidualnie, te informacje pomogą nam optymalnie przydzielić Cię do drużyny.
Required
Umiejętności programowania - w jakim języku programujesz? *
Czy posiadasz doświadczenie w konstruowaniu robotów DIY lub elektronice? Opisz krótko swoje projekty. *
Czego możesz nauczyć innych podczas Hackathonu? *
Czy jesteś członkiem zespołu? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja FabLab Łódź. Report Abuse