Pieteikšanās Rīgas cirka skolas darbnīcām Piena svētkos
Darbnīcas organizē VSIA "Rīgas cirks" sadarbībā ar SIA "Piens fest". Tās būs bez maksas.
PALDIES PAR ATSAUCĪBU. ŠOBRĪD GRUPAI JAU PIETEICIES MAKSIMĀLAIS DALĪBNIEKU SKAITS, TOMĒR AICINĀM JŪS AIZPILDĪT PIETEIKUMA ANKETU. GADĪJUMĀ, JA KĀDA VIETA GRUPĀ ATBRĪVOSIES, MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES PERSONĪGI.
Rīgas cirka skolas darbnīcas notiks 2017. gada 19. augustā no 16.00 - 21.00 un 20. augustā no 15.00 - 20.00, Rīgā, Šarlotes ielā 18a - teritorijā blakus Klubam Piens.
Telpas Piena svētku laikā tiks īpaši piemērotas cirka darbnīcām, izmantojot grīdas matračus un citu inventāru. Darbnīcu laiki izvēlēti tā, lai vecākiem/aizbildņiem būtu iespēja to laikā baudīt Piena svētku saturu.
Nodarbībās bērniem būs iespēja attīstīt savu fizisko sagatavotību, iepazīt dažādas cirka disciplīnas – grīdas akrobātiku, žonglēšanu, līdzsvaru, slack-line, klaunādi un vienkārši labi pavadīt laiku!
Nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 7 - 12 gadiem. Grupā tiks uzņemti 20 audzēkņi. Nodarbības notiks latviešu valodā, bet, ja nepieciešams, treneri var nodrošināt tulkojumu arī krievu un angļu valodā.
Nodarbības vadīs Igaunijas cirka studijas "Folie" ilggadējā trenere Liina Eller un topošās Rīgas cirka skolas pasniedzēji: Madara Garklāva un Uģis Čakars, un asistenti Agnese Vanaga un Aleksejs Smolovs.
Katru dienu paredzētas 4h aktīvās nodarbības un 1h kopīga cirka izrādes skatīšanās. Nodarbību saturs veidots secīgi, tāpēc audzēkņi aicināti nodarbībās piedalīties abas dienas visu nodarbībās paredzēto laiku.
Lūdzu, aizpildiet anketu līdz 14. augustam.
Mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu dalību. Ja radušies jautājumi, rakstiet mara.pavula@cirks.lv vai zvaniet VSIA "Rīgas cirks" - 67213479.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service