Як подолати вірус архітектурної недоступності міста.
ГО "Бюро правничих комунікацій" запрошує долучитись до комунікаційної зустрічі за участю головного архітектора, начальника управління містобудування та архітектури Сумської ОДА, заступника голови обласного комітету доступності Олега Кривцова.

🗓 Коли: у середу 22 квітня 2020 року

⏰ О котрій: з 17.00 до 18.30.

📱 Де: платформа Zoom (посилання на конференцію буде надане в листі підтвердженні реєстрації).

Просимо відповісти на кілька запитань для підтвердження Вашої реєстрації. Після цього Вам буде надіслано посилання на платформу для конференції. Встановлення спеціальних програм чи додатків не потрібне.
Призвіще *
Ім'я *
По батькові
Вік *
Організація
Посада
Телефон *
Email (на нього прийде посилання на конференцію) *
Де буде відбуватись конференція
Конференція буде відбуватись на платформі ZOOM. У листі- підтвердженні реєтрації ви отримаєте посилання, через яке ви можете приєднатися до конференції з вашого мобільного девайсу (телефону або планшету) або комп'ютеру.
Реєстрація або завантаження застосунків непотрібні, але ми радимо попередньо перевірити роботу посилання.
Місто *
Область *
Чи дозволяєте ви обробку ваших данних *
Увага! Згода на збір та обробку персональних даних!
Даючи дозвіл на обробку персональних данних, Ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних.
____
Цей захід проходить у рамках Проєкту «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми» здійснюється в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy