Raport "Mapa Stypendiów III" - ankieta
W 2021 r. zespół Fundacji Dobra Sieć opracował największe w Polsce, unikalne badanie o stypendiach przyznawanych przez samorządy, organizacje pozarządowe, firmy i szkoły.

Jeśli chcesz zapoznać się z pełną treścią raportu, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dzięki niej dowiemy się więcej o potrzebach naszych odbiorców i będziemy mogli informować Cię (jeśli podasz swoje dane i się na to zgodzisz) o ważnych publikacjach i inicjatywach na prowadzonym przez Fundację Portalu Moje Stypendium. Po wypełnieniu ankiety uzyskasz dostęp do raportu "Mapa Stypendiów III".

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Chciałbym/chciałabym przeczytać pełny raport z badania "Mapa stypendiów III", ponieważ... *
Odwiedzam portal Moje Stypendium, bo chcę znaleźć (możesz zaznaczyć więcej niż 1 odpowiedź): *
Required
Imię i nazwisko:
Reprezentowana instytucja (jeśli dotyczy)
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Klauzula informacyjna
Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Dobra Sieć. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Klauzuli Informacyjnej Kierujemy się zasadą poufności – wszystkie uzyskane od Ciebie dane są ściśle chronione i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
https://www.mojestypendium.pl/wp-content/uploads/2020/09/Klauzula-informacyjna-badanie.pdf.
Chcemy informować Cię o wydarzeniach i funkcjonalnościach portalu Moje Stypendium dla organizatorów programów stypendialnych oraz działaniach Fundacji Dobra Sieć – jeżeli wyrażasz na to zgodę, prosimy o zaznaczenie niniejszego pola:
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy