Nábor na Dungeons and Dragons podzimní kampaň
Ahojte.

Jak možná víte, rozjeli jsme x týdnu zpátky první live hraní Dungeons and Dragons 5. edice na našem Twitch kanálu https://www.twitch.tv/mrkew_sayuri Lidi to baví, nás to baví a rozhodně chceme udělat druhou sérii. Hledáme tedy opět hráče. Začalo by se hrát až dojedeme naše aktuální dobrodružství což vidíme někdy na konec záři. Takže začátek druhé série někdy v říjnu.

Hrálo by se jednou týdně vždy od 20:00 do +-půlnoci nejlépe jeden pevný den v týdnu nejvíce bychom preferovali pátek, ale je to otázka dohody který den by to byl.

Hrajeme přes roll20 (zdarma), Fantasy Ground bohužel nemáme. Voláme přes Discord (webkamery hráčů nepoužíváme), teoreticky přes TeamSpeak. Opět otázka dohody.

Každého si otestujeme v naších test one shot sezeních. Napíšeme vám na Discord, Twitch nebo pokud nám dáte jiný kontakt.


Chceme hrát připravenou kampaň z nového essentials DnD kitu. Rozsah levlu 1-7 a na 8-10 tažení (navíc teď DnD vydal pokračování pro 7-12 level, kdyby vás to bavilo můžeme pokračovat), podle toho jak nám to půjde. Je to uzavřená kampaň kde je určitý quest/úkol, sám nevím nebo to budu hrát. Není to ale podle všeho tak lineární, jsou tam dané questy a můžeme si vybírat. Ještě než se rozhodneme s kým budeme hrát, bychom chtěli dát s uchazeči one shot jak si sedneme a jestli se nebude chtít zabít. Bude asi několik skupinek podle počtu přihlášených. A možná několik kol poté s finalisty kdyby jsme se nemohli rozhodnout. Bude hodně, záležet na prvním dojmu z hraní, protože nemáme moc času dělat X pokusu.

Hledáme 3 hráče, bude nás hrát 4 + DM. Hledáme hráče co máji ok mikrák, jde jim rozumět, nemají ozvěnu a různé ruchy v pozadí, umí být vtipní a nejsou to tryhard powergameři, co si umí užít srandu a vymýšlí šílenosti v rámci mezí že ano, aby to prostě byla zábavy a my vy a diváci se smáli :D. Nechceme PvP maximálně v rámci nějaké hecu nebo vtipu, ne že někdo v půlce vymlátí celou družinu. Hledáme nejlépe hráče, kteří by chtěli hrát dlouhodobě, třeba i někdy na 3. sérii a dále (upírská tématika, call of cthulhu systém, možnosti je nespočet)
V druhé sérii chystáme změny kteří nám psali samotní diváci. Živé streamy bychom chtěli pevný den a nejlépe vždy v pátek 20:00 do +- půl noc. Poté vydávat záznamy na Youtube a audio aplikace (spotify, google music, apple music atd). Někteří jen poslouchají, takže proto tuto možnost. Náš kanál se začal dost šířit tudíž kvalitu chceme pozvednout na ještě vyšší úroveň. Na oplátku bych vám chtěli dát peckovní zábavu.
Kontakt: Discord, Twitch nebo jiný kontakt *
Kdo není na discordu tak přidat: https://discordapp.com/invite/fUhfKAN
Jak jste na tom časově? Kdy můžete a nemůžete? *
Zkušenosti s hry na hrdiny
Něco o vás? Něco co nám ještě chcete sdělit?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy