Formularz zgłoszeniowy - akcja "Ręka w Łapę"
Dzień dobry,

dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją edukacyjną "Ręka w Łapę". Na początek prosimy o zapoznanie się z informacjami, jak prowadzimy zajęcia oraz wypełnienie ankiety, żebyśmy mogli dostosować zajęcia do Państwa potrzeb oraz ustalić termin.

1. Nasze zajęcia to zajęcia edukacyjne w zakresie bezpiecznych kontaktów z psem, NIE DOGOTERAPIA. W związku z tym zajęcia są bezdotykowe, a jeśli w grupie są dzieci z niepełnosprawnościami, możemy odmówić przeprowadzenia zajęć (nasze psy nie są psami terapeutycznymi i nie są przygotowywane do pracy z osobami niepełnosprawnymi).
2. Ze względu na komfort zarówno psów, jak i dzieci, zajęcia odbywają się w małych grupach max. 25 osób (najwygodniej, jeśli zajęcia odbywają się w każdej klasie osobno).
3. Zajęcia z udziałem psa odbywają się w grupach od 5 lat. U młodszych dzieci prowadzimy krótsze, wprowadzające zajęcia bez udziału psa.
4. W przypadku grup przedszkolnych prosimy, żeby dzieci siedziały na krzesełkach lub przy stolikach (siedząc na dywanie są bardzo nisko w stosunku do psa, co nie jest dla nich bezpieczną postawą wobec psa).
5. W przypadku starszych grup prosimy o odstawienie ławek i ustawienie krzeseł w półokrąg.
6. Głównym celem naszych zajęć jest nauka dzieci bezpiecznych kontaktów z obcymi psami, dlatego dzieci NIE GŁASKAJĄ psów! O niegłaskanie psów prosimy również pracowników szkoły/przedszkola (w szczególności w trakcie zajęć).
7. Prosimy o zapewnienie miejsca, w którym będziemy mogli przebywać z psem w trakcie przerwy, najlepiej, gdy zajęcia odbywają się w jednej sali.
8. Akcja jest charytatywna, jednak prosimy o zwrot kosztów dojazdu do Państwa przedszkola/szkoły. Koszt dojazdu podamy wraz z propozycją terminu.
9. Przedszkole/szkoła powinna zebrać od rodziców zgody na uczestnictwo dzieci w zajęciach z udziałem psa.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zapoznałem/-am się i akceptuję zasady prowadzenia zajęć
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy