Chci podepsat dopis pozůstalých
Volební kampaň je v plném proudu. Politici se předhánějí v tom, kdo postaví více dálnic, kdo bude jak snižovat daně, kdo nám všem zajistí lepší zítřky. Jen na jedno se jaksi zapomnělo. Na nás pozůstalé po obětech koronaviru. Na to, že naši nejbližší dnes mohli být stále s námi, kdyby nás během pandemie byl řídil někdo schopnější než Andrej Babiš.

Věříme, že naši pozůstalí si zaslouží, aby byla tato skutečnost před volbami veřejně připomenuta. Proto se na začátku října obrátíme na naše spoluobčany tímto otevřeným dopisem: https://docs.google.com/document/d/1FdjGsXQrhWXmRWMMNR8WIzWIrxB-Juu-425cs30-u-Q/edit

Pokud jste též pozůstalý/á, budeme rádi, když se k dopisu připojíte svým podpisem.

(Nejste pozůstalý/á, ale chcete přispět finančně na šíření dopisu? Kontaktujte nás na dopispozustalych@gmail.com)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Váš vztah k pozůstalému (např. manžel, vnučka, synovec) *
Rok narození *
Obec *
E-mail *
Telefon *
Podpis *
Required
Ruční podpis / poštovní adresa
Chceme ukázat, že jsme skuteční lidé, kterým záleží na tom, aby zbytečná úmrtí našich pozůstalých nebyla zapomenuta. Rádi bychom proto měli v seznamu signatářů i ruční podpisy. Pokud jste ochoten/a poskytnout svůj ruční podpis, zadejte prosím níže svou poštovní adresu, na kterou Vám zašleme podpisový arch.
Zpracování osobních údajů
Poskytnuté osobní údaje spravuje spolek Připomínka obětí koronaviru, z.s. na základě tzv. oprávněného zájmu správce v souladu s GDPR. Tímto oprávněným zájmem je příprava a zveřejnění výše uvedeného otevřeného dopisu. Jméno a příjmení, obec a věk budou zpracovávány za účelem jejich zveřejnění v seznamu signatářů. E-mail a telefon budou použity výhradně k ověření pravosti, případně k nabídce účasti na dalších aktivitách v souladu s účelem otevřeného dopisu. Poštovní adresa bude využita výhradně k zaslání podpisového archu. E-mail, telefon ani poštovní adresa nebudou zveřejněny ani předány třetím osobám, vyjma poskytnutí adresy našim poštovním rozesílatelům. Nezveřejněné údaje uchováme nejdéle do konce roku 2021. V případě uplatnění Vašich práv podle GDPR se obraťte na dopispozustalych@gmail.com.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy