Ankieta dotycząca rozwoju platformy FBC

Mając na względzie stały rozwój platformy FBC chcielibyśmy zaprosić najbardziej aktywnych użytkowników serwisu na konsultacje online, podczas których chcielibyśmy porozmawiać o państwa dotychczasowych doświadczeniach w zakresie korzystania z FBC oraz repozytoriów, bibliotek i muzeów cyfrowych dostarczających do niego dane.

 Aktywnych użytkowników zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza i pozostawienia namiarów kontaktowych, w celu umówienia krótkiego spotkania, podczas którego chcielibyśmy dowiedzieć się jakie są oczekiwania użytkowników względem strony internetowej FBC. Za poświęcony czas otrzymają państwo karty podarunkowe do Empiku o wartości 100 zł. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 19.03.203. W zależności od liczby zgłoszeń, skontaktujemy się z wybranymi osobami drogą mailową w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania online.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jak często korzystasz z portalu FBC? *
Czego najczęściej szukasz w serwisie FBC?
*
Co sprawia, że wracasz do serwisu FBC?
*
Co twoim zdaniem, wymaga jeszcze poprawy na stronie?
*
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu podczas którego będziemy rozmawiać o WBC zostaw wpisz swój adres email. Spotkanie potrwa maksymalnie godzinę i odbędzie się pomiędzy 20 a 23 marca w formie zdalnej, o umówionej z Tobą godzinie. W ramach podziękowania za spotkanie otrzymasz od nas e-bon do empiku o wartości 100 zł.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy