Studenckie wędrowanie (14-20.09.2020 / Zakopane)
Informacje szczegółowe:
- Termin: 14-20 września 2020 r., rozpoczynamy w poniedziałek o 18:00 (ale można przyjechać wcześniej i samemu pójść w góry - 18:00 to godzina oficjalnego rozpoczęcia), kończymy w niedzielę około godziny 19:00.
- Termin jest elastyczny - można przyjechać na całość bądź tylko na część wyjazdu (np. na dwa / trzy dni),
- Miejsce: Dom Rekolekcyjno-wypoczynkowy ss. Sercanek w Zakopanem (ul. Jana Pawła II 1, 34-500 Zakopane - https://sercanki.org.pl/zakopane.html).
- Należy zabrać: Pismo Św., różaniec, notatnik, ciepły śpiwór!, ciepłą piżamę! obuwie do chodzenia po domu,
- Wyjazd jest koedukacyjny przeznaczony dla młodzieży studiującej.
- Koszt: 360 zł - całość wyjazdu - wliczone noclegi z własnymi śpiworami, oraz wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja). UWAGA! Należy zabrać ze sobą pieniądze na bilety do Parku Narodowego (2,5 zł. za dzień), oraz na ewentualne przejazdy na miejscu. Dojazd we własnym zakresie.
- W przypadku kiedy ktoś przyjeżdża tylko na część wyjazdu koszt: 60 zł / dzień.
- Zgłoszenia i wpłaty do 6 września 2020 r. (ilość miejsc ograniczona).
- Wpłaty należy dokonywać na konto: 23 1600 1013 1846 2790 7000 0004 (dane do przelewu: San Damiano, ul. Franciszkańska 4, 31-004 Kraków, tytuł wpłaty: "Zakopane").
- Ze względu na trwającą ciągle pandemię koronawirusa rekolekcje mogą zostać odwołane (w związku ze zmianą restrykcji państwowych, lub decyzją przełożonych zakonnych).
- W trakcie trwania rekolekcji obowiązywać będą zasady sanitarne dostosowane do panujących wówczas norm dla tego typu spotkań (dezynfekcja, jeśli to będzie potrzebne również maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu). Szczegółów można dowiedzieć się u br. Łukasza.
- Każdy z uczestników zobowiązany jest do wydrukowania, uzupełnienia i przywiezienia na miejsce "Oświadczenia uczestnika rekolekcji" (https://drive.google.com/file/d/1nXqI2kWJdaVT4Eya6v1SY51-ZjzuVQny/view?usp=sharing).
- Kontakt: br. Łukasz Gora (e-mail: fr.luka@gmail.com, tel.: 507 066 975).
Imię i Nazwisko *
Adres zamieszkania *
Pesel (potrzebny do ubezpieczenia) *
Wiek *
Telefon komórkowy *
Adres e-mail *
Termin pobytu *
dotyczy tylko tych, którzy zamierzają być tylko cześć wyjazdu
Required
Zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych rekolekcji oraz na publikowanie swojego wizerunku w relacjach z wydarzenia i w celach promujących rekolekcje *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy