NEWSLETTER JUNGPRESS
Wypełniając ten formularz zapisujesz się na NEWSLETTER wydawnictwa "JUNGPRESS" dzięki czemu będziesz informowana/y o nowościach wydawniczych, PROMOCJACH oraz innych wydarzeniach organizowanych przez firmę "Jungpress" Robert Palusiński.

W podziękowaniach za twój wysiłek i współpracę, po wypełnieniu formularza otrzymasz link do bezpłatnego pobrania książek (ebook):

Jest to książka, która najprzystępniej i najlepiej opisuje jungowską koncepcję typów psychologicznych:

„Typy osobowości – jungowski model typologii”
autor: Daryl Sharp,
przekład na j. polski: Robert Palusiński
więcej o tej pozycji: http://wspomnieniasnymysli.pl/#prezenty-dla-naszych-klientow

oraz:
ebook "Tao pływania" z filmem
więcej: http://wspomnieniasnymysli.pl/#prezenty-dla-naszych-klientow

Po wypełnieniu formularza pokaże się wiadomość z podziękowaniem i z linkami do tych pozycji - tu uwaga: najlepiej każdy link otwórz w "nowym oknie".
Gdyby coś poszło "nie tak", to w pierwszym newsletterze prześlę ci te linki ponownie :) .
Pozdrawiam cię serdecznie i ciepło :) .
Robert
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Zamawiam (bez żadnych opłat) książki: „Typy osobowości – jungowski model typologii" oraz "Tao pływania". Zgadzam się na przesłanie emailem linków do pobrania tych książek oraz linku do filmu (z ćwiczeniami z książki "Tao Pływania") Zgadzam się na otrzymywanie informacji o nowościach wydawniczych, PROMOCJACH oraz innych wydarzeniach organizowanych przez firmę "Jungpress" Robert Palusiński *
Zamawiając link do bezpłatnych e-booków oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia i przesyłania ofert handlowych przez JUNGPRESS ROBERT PALUSIŃSKI 30-047 KRAKÓW, FRYDERYKA CHOPINA, nr 19, lok. 12, Numer NIP 6761224288 Numer REGON 35726076 , który jest administratorem danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 poz. 1000). (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. *
Twój komentarz - wiadomość ?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy