Gala Jubileuszowa SP2 29.04.2019 r., godz. 18:00 w ICE Kraków - zgłoszenie
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły! Wielkimi krokami zbliża się centralne wydarzenie Roku Jubileuszowego 222. rocznicy powstania SP2 - uroczysta Gala Jubileuszowa w centrum Kongresowym ICE Kraków. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o dokonanie zgłoszenia - rezerwacji zaproszeń na to wydarzenie. Pragniemy, aby w uroczystości mogli wziąć udział wszyscy, którzy zechcą wspólnie przeżywać nasze święto. Mamy do dyspozycji blisko 2000 miejsc i chcielibyśmy, aby Sala Audytoryjna wypełniła się po brzegi. Nie będziemy zatem przekazywać zaproszeń każdemu, ale jedynie Tym, którzy rzeczywiście chcą wziąć udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że dla każdego zainteresowanego znajdzie się miejsce. Liczymy, że obecni Uczniowie wraz z Rodzicami znajdą czas na wspólne świętowanie. Prosimy o uzupełnienie ankiety.

Wszystkie pozyskane przy pomocy ankiety dane osobowe będą wykorzystane jedynie w celu zorganizowania widowni podczas Gali Jubileuszowej. Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Wojciecha z siedzibą przy ul. Strzelców 5a w Krakowie. Macie Państwo prawo do wglądu we własne dane, ich zmiany oraz usunięcia danych z bazy tworzonej na okoliczność wydarzenia.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwację
Jestem:
Clear selection
Proszę zaznaczyć liczbę zaproszeń, jaką chcą Państwo zarezerwować
Clear selection
Proszę wpisać adres e-mail, na który mają być przesyłane informacje na temat Gali Jubileuszowej lub numer telefonu w przypadku nieposiadania poczty elektronicznej.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy