Kwestionariusz dla kandydata
Wypełnienie i wysłanie tego kwestionariusza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeżeli Państwo nie wyrażają na to zgody, prosimy nie wypełniać tego kwestionariuszu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych osobowych jest firma Eco-San Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 20/307, 00-002 Warszawa zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012823 (dalej: „Administrator”).

Administrator danych osobowych dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność osób korzystających z jego serwisów.
Nazwa stanowiska *
Proszę wpisać numer stanowiska oraz pełną nazwę (z ogłoszenia). Jeżeli Państwo szukają jakąś inną ofertę, prosimy opisać jakie stanowisko Państwa zainteresowałoby.
Imię *
Nazwisko *
Adres email
Numer kontaktowy *
Można wpisać kilka
Dotychczasowy przebieg zatrudnienia *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce zamieszkania (adres do korespondencji)
PESEL
Wykształcenie *
Wykształcenie (szczegóły) *
Kierunek, specjalność, czas trwania studiów etc.
Języki obce
Czy Państwo znają języki obce? Jakie i na jakim poziomie?
Prawo jazdy kat. B *
O sobie
Tutaj można napisać o sobie więcej. Czy posiadają Państwo jakieś certyfikaty, jakie mają Państwo hobby etc.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez firmę Eco-San Sp. z o.o. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy