ONLINE kurz: Terapie bolestí krční páteře a hlavy II_11.2.2021
Pro rezervaci místa na kurzu prosím vyplňte následující údaje. Pokud chcete přihlásit více účastníků, postupujte jednotlivě a vyplňte formulář pro každého účastníka zvlášť (pokud budete kurzovné za více účastníků hradit společnou fakturou, uveďte tuto informaci do poznámky). Děkujeme za pochopení
Email address *
Titul. *
Jméno, příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Platba - vyberte způsob, jakým budete platit kurzovné (hradí se do 7 dnů od data přihlášení) *
Fakturační údaje: Firma, IČO, Adresa
Vyplňte pouze v případě, že žádáte o vystavení faktury. Pokud fakturu nepožadujete, není třeba tuto kolonku vyplňovat.
Informace o platbě
Kurzovné: 900 Kč
Datum splatnosti: do 7 dnů od data přihlášení na kurz (včetně víkendů). Pokud se hlásíte 4.2.2021 a později, je nutné kurzovné uhradit již v den přihlášení.
Datum storna: 4.2.2021 do 18:00
Číslo účtu: 257989520/0300

MOŽNOSTI PLATBY:
1. Převodem na bankovní účet – nevyžaduji fakturu: Uhraďte poplatek za kurz na náš účet pod variabilním symbolem 11022021, v poznámce uveďte jméno účastníka kurzu.
2. Převodem na bankovní účet – vyžaduji fakturu (NUTNÉ PŘI REGISTRACI UVÉST FAKTURAČNÍ ÚDAJE A VYČKAT NA ZASLÁNÍ FAKTURY - CCA DO 2-3 dnů): Na základě faktury proveďte platbu na náš účet, variabilním symbolem je číslo faktury (v jejím pravém horním rohu), v poznámce uveďte jméno účastníka kurzu.
3. Za zpětné vystavení faktury po ukončení kurzu Vám bude účtován poplatek 300 Kč.

STORNO PODMÍNKY:
Co dělat, pokud jste poplatek již zaplatili a nemůžete se kurzu zúčastnit?
Omluvíte-li se včas na recepci našeho centra nebo na e-mailu: kurzy@roseta.cz, a to nejpozději do čtvrtka 4.2.2021 do 18:00, vrátíme Vám celou částku zpět. Pokud svou účast zrušíte po tomto termínu, máte možnost najít si za sebe náhradníka. V opačném případě celá částka propadá našemu zařízení.
Vaše profese *
Jak jste se o kurzu dozvěděli?
Clear selection
Vaše dotazy a komentáře
Obecné informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: https://roseta.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy