ZAPROSZENIE DO PRACY INDYWIDUALNEJ PO KONFERENCJI DLA WYSOKO WRAŻLIWYCH KOBIET
Mogę pomóc Ci wdrożyć w Twoim indywidualnym przypadku to, o czym słyszałaś podczas mojego wystąpienia na konferencji. W tym celu wypełnij poniższą ankietę, która jest podstawą do umówienia się na bezpłatną ROZMOWĘ WSTĘPNĄ.

Po odesłaniu formularza, otrzymasz kopię odpowiedzi na podany przez Ciebie adres e-mail. Pytania przygotowane są tak, by pomogły Ci określić miejsce, w którym jesteś teraz. Zyskujesz więc cenną autodiagnozę :).

***

Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest Monika Myszka-Wieczerzak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Dom Dobre Miejsce. Twoje dane podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu przedstawienia oferty i udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Napisz mi Twoje imię (w tej formie, którą lubisz najbardziej :)) *
2. Jaki jest Twój największy problem w obszarze znajdywania i efektywnego wykorzystywania czasu tylko dla siebie?
3. Jak długo borykasz się z tym problemem?
4. Czego ważnego nie realizujesz w swoim życiu przez to, że trudno Ci znajdywać i efektywnie wykorzystywać czas tylko dla siebie?
5. Jak bardzo Twoja obecna sytuacja wpływa negatywnie na Twoje życie?
Nie przeszkadza mi to.
Bardzo mi to przeszkadza!
Clear selection
6. W jaki sposób próbowałaś do tej pory rozwiązać ten problem?
7. Czy dysponujesz budżetem 900 zł, żeby zainwestować w pakiet 6 konsultacji indywidualnych ze mną, przez które pomogę Ci rozwiązać ten problem?
Clear selection
8. Zostaw mi Twoje dane kontaktowe (adres e-mail i/lub nr telefonu), dzięki którym będę mogła umówić się z Tobą na bezpłatną ROZMOWĘ WSTĘPNĄ, podczas której sprawdzimy, czy mogłabym pomóc Ci wdrożyć w Twoim indywidualnym przypadku to, o czym opowiadałam na konferencji.
9. Czy na tym etapie masz do mnie jakieś pytania lub chcesz mi coś ważnego napisać?
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy