Pierwsze koty za płoty- spotkania rozwiajające dla wolontariuszy. Korpus Solidarności.
Wolontariuszu! Chcesz wziąć udział w ciekawych warsztatach, podczas których nauczysz się umiejętności przydanych m.in. w pracy z dziećmi? Chcesz poznać swoje mocne strony i wykorzystać je w działaniach na rzecz innych? Zapraszamy Cię na spotkania.
Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby nowe oraz z doświadczeniem w działaniach społecznych. Uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o zakwalifikowaniu na zajęcia.
Każde spotkanie trwa 3 godziny dydaktyczne z przerwami. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Prowadzenie: Aleksandra Łuczak, ola@centerko.org
Miejsce: Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10
Terminy zajęć: 8, 15, 22, 29 listopada 2019
Imię i Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Zapisuję się na następujące spotkania (można zapisać się na dowolną ilość zajęć- na wybrane przez siebie tematy warsztatów) *
Required
Jestem zarejestrowana/y w Systemie Obsługi Wolontariatu na portalu Korpus Solidarności *
Szczególne potrzeby dot. spotkań (jeśli są)
Your answer
Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko" z siedzibą w Łodzi (90-408), przy ul. Próchnika 7 ("Administrator"). Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia do współpracy z Administratorem oraz umożliwienia udziału w dalszych działaniach koordynowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Spotkania rozwijające dla wolontariuszy dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy