Letní příměstský tábor 3.-7.8.2020
Pro děti a mládež od 5 do 18 let je tu na letošní léto opět připraven již tradiční Příměstský tábor s jízdou na koni. Tábor pořádá Na větrné hůrce z.s.

Jízda na koni, soutěže, hry, koupání v bazénu, táborový oheň, táborové přebory a mnoho dalších aktivit je připraveno pro účastníky tábora, který se bude konat i letos, a to v době letních prázdnin. Tábor proběhne dvakrát, a to 13.-17.7.2020 a 3.-7.8.2020.

Pokud budete mít zájem o návštěvu u nás ještě před táborem kontaktujte mě na telefonu 731188890 nebo na emailu jana.prokesova@gaenergo.cz

Cena tábora: 2500 Kč. Pokud se dítě tábora nebude moc zúčastnit z důvodu nemoci vracíme celou částku. Pokud zrušíte účast dítěte 14 dní před termínem vracíme také 100% ceny. V případě zrušení účasti 7 a méně dní před zahájením tábora vracíme 1500 Kč. Po odeslání přihlášky Vám bude obratem zasláno číslo účtu našeho občanského sdružení a variabilní symbol pro platbu.

Pokud se bude dítě účastnit obou táborů je cena za oba tábory 4500 Kč. Není problém vystavit dopředu fakturu například pro zaměstnavatele.

Kapacita tábora je 20 děti. Počet vedoucích je 5.

V ceně je zahrnut oběd, 2x svačina, pitný režim, každý den jízda na koni či poníkovi, případné vstupné, materiál, zapůjčení ochranných pomůcek, pedagogický dozor, pojištění.
Jméno a příjmení dítěte *
RČ dítěte (z důvodu pojištění) *
Adresa byliště dítěte *
Jméno a příjmení zákonného zástupce *
Adresa zákonného zástupce (pokud je stejná jako adresa bydliště, nemusíte vyplňovat)
Telefonní kontakt na zákonného zástupce *
Telefonní kontakt na druhou osobu (druhý rodič, babička, apod.) *
Email zákonného zástupce *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy