Kostipäiv 2019: registreerin oma kohviku!
Kui soovite kostipäeval, 17. ja 18. augustil 2019, teha oma seltskonnaga kohviku, siis palun vastake järgnevatele küsimustele. Nagu ikka: kostipäeva põhipäev on laupäev. Pühapäeval on avatud need kohad, mis on selleks valmis. Pühapäeval pakume külalistele tegevusi ja seda toitu, mis veel pakkuda on võimalik. KOHVIKUTE REGISTREERUMISI OOTAME KUNI 3. MÄRTSINI.

Mõned olulised asjaolud sulle teadmiseks:
1. Palun arvesta ajaliselt, et kohvikute eestvedajad kohtuvad u kord kuus perioodil aprillist juulini. Igast kohvikust on üks inimene oodatud osalema. Võib ka nii, et iga kord osaleb kohvikust erinev esindaja.
2. Kostipäeval soovime tegutsemas näha vaid registreeritud kohvikuid. Nii saame ühiselt tagada sündmuse kõrge kvaliteedi.
3. Kostipäeva nimistusse lisame ühepäevakohvikud ja igapäevaselt mitteavatud söögikohad. Igapäevaselt avatud koht võib kostipäeva nimistus olla ühel aastal, et pakkuda talle turundustuge ja kohta tutvustada.
4. Iga kohvik teeb väikese rahalise panuse oma osaluse kinnitamiseks. Viimastel aastatel on see panus olnud 25€+km. Esimestel kohtumistel aprillis-mais otsustame, mis on kohvikute panus seekord.
5. Kindlasti mõelge juba praegu, kes on teie kohviku meeskonnas. Eelnevate aastate kogemus näitab, et kokku võiks olla 10+ inimest.

Kokku plaanime Seto Külävüü marsruudile u 15 kohvikut. Kui kõik sooviavaldused on laekunud, siis korraldajad - MTÜ Seto Küük, Setomaa Turism ja Seto Käsitüü Kogo - vaatavad need üle ja jälgivad, et kohvikuid jaguks marsruudi erinevatesse kohtadesse. Kindlasti võtame kõikidega märtsi lõpus ühendust.

2019 aasta Kostipäiva ettevalmistus ja läbiviimine toimub koostöös Seto Käsitöö Kogoga, Piiriveere Liidri programmi toetuse abiga.

Irina Orekhova
MTÜ Seto Küük
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service