Апликација за волонтери
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ТИ НИ ТРЕБАШ! Апликација за волонтери во Младински Совет Нова Генерација - Скопје
Име и презиме *
Град *
Датум на раѓање *
MM
/
DD
/
YYYY
Пол *
Телефон за контакт *
E-mail *
Дали имате претходно волонтерско или некое друго работно искуство? *
Доколку имате, опишете ги вашите претходни работни ангажмани и обврски *
Што ве мотивира да волонтирате во нашата организација? *
Како би можеле да придонесете (кои се вашите знаења и вештини)? *
Како дознавте за овој повик? *
Промена која би сакал/а да ја направам во нашето општество е... *
Идеја која би сакал/а да ја реализирам е... *
Доколку имате дополнителни коментари, слободно пишете ни
Ве молиме испратете ни го вашето CV на nextgeneration.contact@gmail.com  со наслов во subject: Апликација за волонтери
Се радуваме што си заинтересиран/а ! Тимот на Next Generation одвај чека да те запознае :)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy