Анкета для участі в проєкті "PRO school Ternopil"
Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» запускає новий проєкт для молоді Тернопільської громади «PRO school Ternopil».

Мета проєкту – покращити знання та навики з проектного менеджменту серед школярів тернопільської громади шляхом проведення онлайн-навчання, менторства у написанні проектів, обрання проектів-переможців та сприяння їх реалізації.

У рамках проєкту учні віком 14-17 років зі всієї України зможуть пройти онлайн-курс з проєктного менеджменту. Учасники онлайн-курсу, які були учасниками всіх воркшопів та успішно складуть невеличкий тест, отримають онлайн-сертифікат.

Учні з тернопільської громади додатково зможуть взяти участь у конкурсі проєктів та отримати до 5 000 грн. на реалізацію свого задуму.

Зареєструватись на курс можна до 12 грудня за посиланням та бути учасником 2-х уроків. Перший вебінар відбудеться 14-го грудня, другий – 16-го грудня.

Слідкуйте за новинами на сторінці організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» та групі проєкту громади «PRO school Ternopil».

Проєкт організовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з телеканалами Тернопіль 1 та ІНТБ.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім’я *
Місто\селище\село проживання, область *
У якій школі навчаєтесь, клас *
Рік народження *
E-MAIL *
Контактний номер телефону *
Чому Ви хочете брати участь у проєкті? *
Я даю згоду на обробку песональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy