FORMULARZ REJESTRACYJNY: Czuły Wojownik. Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. Edycja #8 8.10-10.10.2021
Email *
Imię i Nazwisko *
Numer Telefonu *
Cena: early bird - 690zł obowiązuje przy wpłacie całości kwoty do 30.09.2021. Reszta płatności (nocleg+wyżywienie - 290zł) przed warsztatami. CENA STANDARDOWA 890zł + 290zł. Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztat jest wpłata co najmniej zaliczki w wysokości 200 zł na konto: Niczeńka Jakub Macewicz 02 1140 2004 0000 3502 7822 3339 tytułem: "CZUŁY WOJOWNIK 8" *
Pozostałą część płatności (zgodnie z datą rejestracji early bird lub standard) należy wpłacić przed rozpoczęciem się zajęć. Zaliczka jest w pełni zwrotna przy rezygnacji do dwóch tygodni przed rozpoczęciem warsztatu W przypadku potrzeby rozłożenia płatności na raty proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
W wypadku, gdy udział w warsztatach jest niemożliwy ze względu na utrudnienia spowodowane COVID-19 oferujemy możliwość wzięcia udziału w warsztatach innym terminie. *
W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność wpłat na konto bankowe. *
Pozostałą część płatności (zgodnie z datą rejestracji - early bird lub standard) należy wpłacić przed rozpoczęciem się zajęć. Zaliczka jest w pełni zwrotna przy rezygnacji do dwóch tygodni przed rozpoczęciem warsztatu W przypadku potrzeby rozłożenia płatności na raty proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Czy potrzebujesz faktury? *
Dane do Faktury *
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy, adres i NIP.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy