Anketa o sneme
Táto anketa je určená pre všetkých vedúcich z nášho územia. Je preto potrebné, aby sa dostala k čo najväčšiemu počtu ľudí, aby boli výsledky čo najpresnejšie.
Týka sa smenu. Tí, ktorí viete o čo ide, môžete preskočiť rovno na odpovede. Toto vysvetlenie je hlavne pre mladších animátorov. Predbežný dátum snemu je 1. - 3. september.
Snem je otvorené stretnutie pre všetkých vedúcich z daného územia. V minulosti bývali snemy pre Žilinsko - nitriansku územnú radu, čo boli celé diecézy Nitra a Žilina. Tieto stretnutia boli zvyčajne na celý víkend, teda začali sa v piatok večer a skončili v nedeľu na obed. V piatok boli zvyčajne zoznamovačky a zvítanie sa. V sobotu sa odohrávala väčšina programu a v programe sa vyskytovali rôzne prednášky, workshopy, hry, tance, ukazovačky, energizery a podobne. Vyvrcholenie programu nastalo večer slávnostnou sv. omšou, večerou a plesom do skorých ranných hodín :)
Týmto dotazníkom sa chceme dozvedieť, či by ste niečo podobné privítali aj v súčasnosti a či by ste prípadne chceli aj s niečím pomôcť.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms