Wolontariat całoroczny 2021/2022
Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która pomoże nam skontaktować ze sobą dzieci potrzebujące wsparcia w nauce z wolontariuszami chętnymi do pomocy.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Numer telefonu (czasami wiadomości od nas wpadają do spamu, dlatego w przypadku braku kontaktu mejlowego z Tobą - skontaktujemy się telefonicznie)
Imię i nazwisko: *
Czy jesteś osobą pełnoletnią? *
Czy byłaś/eś już wolontariuszem w Fundacji DPD? *
Która z form wolontariatu Cię interesuje? *
Required
W nauce jakich przedmiotów mogłabyś/mógłbyś pomóc dzieciom?
Skąd dowiedziałaś/eś się o naszym wolontariacie?
Na każde zgłoszenie odpowiadamy, ale czasami trafiamy do folderu SPAM
Na zgłoszenia poprzez ankietę odpowiadamy do kilku dni (najczęściej dzień po przesłaniu formularza), dlatego jeżeli przez dłuższy czas nie dotarła do Ciebie nasza wiadomość, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam też jest pusto - skontaktuj się z nami poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: wolontariat@dpd.pl
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wraz z wysłaniem formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wypoczynku letniego Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacji Ruperta Mayera. Administratorem danych osobowych jest Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacji Ruperta Mayera z siedzibą w Krakowie. Fundacja zapewnia prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy