Plant-Powered Startup Pitch
Druhý ročník súťaže startupov a začínajúcich firiem.

Na Slovensku sa v posledných rokoch začalo rýchlo rozvíjať rastlinné stravovanie. Stalo sa tak aj vďaka niektorým úspešným projektom. Vznikli firmy ako napr. Lunter, ALFA SORTI, Nuttery, Plant Cow a iné. Vďaka nim sa rozšíril sortiment ponúkaných potravín o nové rastlinné alternatívy. Základom úspechu spomenutých projektov je skvelá myšlienka, viera v produkt a húževnatosť ich autorov a autoriek.

Pri pohľade do regálov obchodov zistíme, že sortiment rastlinných potravín je potrebné obohatiť. Preto chceme pomôcť začínajúcim projektom prostredníctvom súťaže Plant-Powered Startup Pitch. Radi by sme spoznali ľudí s novými zaujímavými nápadmi a poskytli im podporu pre realizáciu ich vlastného rastlinného projektu.

Registrovať sa do Plant-Powered Startup Pitch môžu akékoľvek rastlinné projekty (primárne však výrobcovia rastlinných produktov). Nie je dôležité, v akej fáze sa momentálne nachádzate, či ste už naplno rozbehnutý startup alebo máte zatiaľ len dobre spracovaný nápad.

Prihlásiť sa môžete do 1.10.2021. Všetkým záujemcom sa ozveme.

Zo všetkých projektov, ktoré sa prihlásia, vyberieme 3 najlepšie, ktoré postúpia do druhého kola. Tie budú mať možnosť prezentovať sa pred odbornou porotou počas online konferencie Plant-Powered Perspectives, 14. októbra 2021. Na základe toho sa jeden z nich stane víťazom Plant-Powered Startup Pitch 2021.

Víťaz získa:*
- mentoring od lídra v oblasti rastlinných potravinových produktov
- finančnú odmenu vo výške 300 eur
- rozhovor alebo článok o vašej značke na hlavnej stránke portálu retailmagazin.sk
- banner na adrese retailmagazin.sk s prelinkovaním na vašu stránku po dobu 1 týždňa
- možnosť prezentovať sa na najbližších Vegánskych hodoch (jeden z najväčších festivalov rastlinného stravovania na Slovensku s každoročnou návštevou desiatok tisícov ľudí)
- propagáciu na sociálnych sieťach Jem pre Zem a propagáciu prostredníctvom newsletterov Jem pre Zem
- propagáciu na sociálnych sieťach Retail magazín a propagáciu prostredníctvom newslettru Retail magazin
- účasť na konferencii Plant-Powered Perspectives zdarma

Odmeny pre ostatných finalistov:
- propagácia na sociálnych sieťach Jem pre Zem
- účasť na konferencii Plant-Powered Perspectives zdarma
- cenné skúsenosti a kontakty

Viac informácií o konferencii nájdete na: plantpoweredperspectives.sk
Kontakt: konferencia@jemprezem.sk

Jem pre Zem si vyhradzuje právo zmeniť podmienky či výhru Plant-Powered Startup Pitch bez predchádzajúceho upozornenia.

Osobné údaje, ktoré nám zaregistrovaním sa do Plant-Powered Startup Pitch (PPSP) poskytujete, budú spracované len na Vaše zaradenie do PPSP a sú spracúvané na základe čl. 6 ods. 1 písm. b) GDPR (spracúvanie je nevyhnutné na splnenie zmluvy). Vaše údaje budú uschované na potrebné obdobie (nie viac ako 5 rokov) občianskym združením Humánny pokrok o.z. Viac informácií o Vašich právach a spracúvaní osobných údajov môžete nájsť na https://humannypokrok.sk/ochrana-sukromia/.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Humánny pokrok. Report Abuse