Nabór na miejsce realizacji warsztatów dla kadr strażackich orkiestr dętych
Zapraszamy do zgłaszania się chętne Orkiestry OSP do pełnienia roli gospodarzy warsztatów odbywających się w ramach projektu "Pracownia Orkiestry Strażackiej". Wstępna data pierwszych dwupanelowych warsztatów planowana jest na 12-13 października 2019r. Można zgłaszać również inne terminy, chęć podjęcia współpracy w ramach projektu. Rolą gospodarza będzie przede wszystkim:
- "użyczenie" Orkiestry, jako grupy muzycznej, na której będą prowadzone zajęcia,
- użyczenie na preferencyjnych warunkach potencjalnych miejsc przeprowadzenia warsztatów, lub pomoc w ich wynajęciu, - pomoc w logistycznym przeprowadzeniu warsztatów (wskazanie potencjalnych miejsc noclegowych, wyżywienia, pomoc w promocji itp.)
- przedstawienie uczestnikom warsztatów swojej codziennej pracy w Orkiestrze - warunków, rozwiązań organizacyjnych i artystycznych.
Ze strony Związku OSP finansowane są:
- honoraria prowadzących
- nocleg i wyżywienie grupy warsztatowej
- posiłki dla członków orkiestry warsztatowej

Prowadzącym pierwsze warsztaty w panelu artystycznym będzie mjr dr Paweł Joks - Jest absolwentem poznańskiej Akademii Muzycznej w klasie trąbki prof. Romana Grynia. W 1996 roku został laureatem I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Solistów Wojska Polskiego. Dwukrotnie był finalistą Ogólnopolskiego Festiwalu Trębaczy w Kaliszu (1996, 1999). Ukończył studia podyplomowe w zakresie dyrygentury orkiestr dętych w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Od 2002 roku jest Kapelmistrzem Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych. W 2005 roku ukończył studia podyplomowe o kierunku menadżerów kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Email address *
"Pracownia Orkiestry Strażackiej" - Projekt Związku OSP RP
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service