ŽYGIO BATAI parduotuvių organizuojamo Marco Tozzi avalynės žaidimo "LENGVAI IR STILINGAI" taisyklės
• Įsigyk Marco Tozzi avalynės porą ŽYGIO BATAI parduotuvėse Lietuvoje 2017 balandžio 10 – 23 d.
• Registruokis www.shoesonline.lt.
• Laimėk vieną iš 20 Marco Tozzi rankinių!


1. "Lengvai ir stilingai" žaidimas vyksta ir jame registruotis žaidėjai gali Lietuvoje 2017 balandžio 10 – 23 d.
2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt.
3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi nusipirkti bet kurią Marco Tozzi avalynės porą bet kurioje ŽYGIO BATAI prekybos vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti prekės pirkimo kvitą, kuris bus laikomas pirkimo liudijimu.
4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.shoesonline.lt kvitų, bus traukiami 20 (dvidešimt) Marco Tozzi rankinių laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą.
5. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas, pirkimo kvito numeris. Registracija www.shoesonline.lt yra nemokama.
6. Vienas žaidimo dalyvis gali registruoti keletą unikalių pirkimo kvitų, tačiau lošimo metu gali laimėti tik vieną prizą.
7. Jei vienas unikalus pirkimo kvitas būtų užregistruotas keletą kartų, galiojančiu būtų laikomas ir žaidime dalyvautų tas unikalus pirkimo kvitas, kuris užregistruotas pirmas.
8. Laimėtojai, loterijos būdu bus traukiami 2017 balandžio 24 d. Laimėtojai, laimėję prizą, bus informuoti dalyvio nurodytu telefono numeriu. Atsiimti prizą laimėtojas įpareigotas ŽYGIO BATAI parduotuvėse Lietuvoje iki 2017 05 12, pateikdamas savo asmens dokumentą bei užregistruotą pirkimo kvitą.
9. Dalyvaudami žaidime, dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis ir kad žaidimo organizatoriai ir jų paskirti asmenys gali apdoroti, saugoti ir panaudoti jų duomenis, siekdami nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus. Duomenys apdorojami siekiant užtikrinti prizų laimėtojų nustatymą ir prizų įteikimą. Pateikdamas ar registruodamas savo duomenis dalyvauti žaidime, dalyvis sutinka, kad jo duomenys bus apdorojami ir saugomi visą šio žaidimo laikotarpį, o po žaidimo pabaigos jie saugomi žaidimo Organizatoriaus duomenų bazėse taip ilgai, kiek būtina pagal taikomus norminius aktus.
10. Laimėti prizai negali būti pakeisti jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.

Patvirtinkite, kad su žaidimo taisyklėmis susipažinote
Vardas, Pavardė
Your answer
Pirkimo kvito nr.
Your answer
Telefono nr.
Your answer
El. paštas
Your answer
Miestas
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms