Форма реєстрації на Школу бізнесу Нова пошта 2023, весняна хвиля
Sign in to Google to save your progress. Learn more

Вітаємо!

Ви за крок до подачі заявки на участь у Школі бізнесу Нова пошта. Це анкета для найближчого набору на навчання (весна 2023 року).

Школа бізнесу Нова пошта – інтенсивний освітній практикум для власників мікро-, малого та середнього бізнесу. З 2016 року ми розвиваємо спільноту українських підприємців та допомагаємо їм покращувати бізнес-показники.

Сайт проєкту: http://novaposhta.education/.

400+ підприємців щорічно навчаються у нас та отримують знання від тренерів-практиків, які теж є власниками бізнесів.

На вас чекає: • 4 тижні навчання • 2 рази на тиждень, щоп'ятниці та щосуботи • 7 модулів практичних знань + захист Booster Plan

Ви отримаєте прикладні знання за темами: бізнес-процеси, фінанси, робота з командою, маркетинг, онлайн-маркетинг, продажі та логістика без втрат. 

Упродовж навчання ви розробите власний Booster Plan – план розвитку вашого бізнесу, який презентуєте на фінальній події проєкту. І отримаєте розгорнутий фідбек від тренерів на свою роботу.

В кожній групі навчатиметься до 40 людей, всього буде набрано 10 груп у 7 містах України.

Список груп та дати навчання: → Львів, група 1: 31 березня 22 квітня 2023 → Львів, група 2: 7 квітня 29 квітня 2023 → Хмельницький: 14 квітня 6 травня 2023 → Київ, група 1: 21 квітня 13 травня 2023 → Київ, група 2: 28 квітня 20 травня 2023 → Київ, група 3: 5 травня 27 травня 2023 → Чернівці: 12 травня 3 червня 2023 → Одеса: 19 травня 10 червня 2023 → Полтава: 26 травня 17 червня 2023 → Ужгород: 2 червня 24 червня 2023

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. В заявці ви побачите перелік запитань щодо вашого бізнесу та мотивації до участі ми читаємо кожну анкету та аналізуємо кожну відповідь 😉 Критерії відбору – ваша мотивація та потреба в бізнес-знаннях на цьому етапі розвитку бізнесу.

Підприємці, які успішно пройшли «Великий курс для малого бізнесу» на нашій онлайн-платформі та отримали сертифікат, матимуть пріоритет при відборі. Посилання на платформу: https://online.novaposhta.education.

Результати відбору ми повідомимо всім учасникам не пізніше, ніж за 2 тижні до початку навчання у вашому місті.

Організаційний внесок для учасників складає 3000 грн, він сплачується одноразово перед початком навчання. Роботу тренерів, роздаткові матеріали, оренду локацій та інші організаційні витрати покриває Нова пошта.

Залишились питання? Напишіть нам у Facebook: https://www.facebook.com/nova.poshta.school


Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy