ÜYE MEMNUNİYET ANKETİ
AMACIMIZ : KMTSO’ da işlem yaptıran üye firmalarımızın Kurumumuz hakkındaki görüş ve düşüncelerini değerlendirerek, sorunlarımı tespit etmek, önerilerini alarak çözüm üretmek, etkin ve daha verimli hizmet alınmasını sağlamaktır. Yapılan anket çalışması gizli ankettir. Bu nedenle isim yazılması gerekmemektedir.

Lütfen aşağıdaki soruları kutuları işaretleyerek ve boşlukları yazarak yanıtlayınız.

1. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Kurum İçi Hizmetleri hakkında;
Çok iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
İşlem yaptıracağınız birimin yerini kolaylıkla bulabilme imkanı nasıl?
KMTSO yetkilileri tarafından şikayet ve önerilerinizin değerlendirilmesi nasıl?
KMTSO’nın sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için göstermiş olduğu gayreti nasıl buluyorsunuz?
Firmanızla ilgili işleri yürüttüğünüz diğer kurumlar ile KMTSO’nun hizmet sunumunu karşılaştırdığınızda KMTSO’nun hizmetini nasıl buluyorsunuz?
Odamızdaki firma işlemlerinizi yürütmede KMTSO olarak sizlere daha fazla nasıl yararlı olabiliriz, önerilerinizi lütfen yazınız
Your answer
2. KMTSO’ nun çalışmaları ile ilgili olarak KMTSO Web Sitesini (www.kmtso.org.tr) ve Cep telefonu uygulamasını incelediniz mi? İzliyorsanız düşünce, öneri ve olmasını istediğiniz konuları "diğer" olarak belirtilen kısma lütfen yazınız.
3. KMTSO’ nun hizmet ve faaliyetlerini ne şekilde öğreniyorsunuz? Nasıl öğrenmek istersiniz, önerilerinizi "diğer" olarak belirtilen kısma lütfen yazınız.
4. KMTSO’ nun yatırım, teşvik, ihracat, AB, diğer destekler vb. konularda Danışmanlık Hizmetlerini nasıl buluyorsunuz? Yetersiz ise nedenini ve önerilerinizi "diğer" olarak belirtilen kısma lütfen yazınız.
5. KMTSO’ nun sizlere yönelik Eğitim Faaliyetlerini nasıl buluyorsunuz? Yetersiz ise nedenini lütfen yazınız.
6. KMTSO’ nun kentin sorunlarını dile getirmesini nasıl buluyorsunuz?
7. KMTSO’ da yapılan faaliyetlerin sizce üyelere duyurulmasını nasıl buluyorsunuz? Yetersiz ise nedenini ve önerilerinizi "diğer" olarak belirtilen kısma lütfen yazınız.
8. KMTSO yönetiminin ilimiz ve üyelerimizin sorunlarının çözümünde vermiş olduğu gayreti, çabayı nasıl buluyorsunuz? Yetersiz ise nedenini ve önerilerinizi "diğer" olarak belirtilen kısma lütfen yazınız.
HANGİ SEKTÖRLERDE FAALİYET GÖSTERDİĞİNİZİ YAZINIZ
Your answer
9. Sektörünüzün en önemli 3 sorununu belirtiniz.
10. KMTSO’nun yapmış olduğu çalışmalarla sektörünüzün sorunlarının çözümünde vermiş olduğu gayreti ve çabayı nasıl buluyorsunuz? Yetersiz ise nedenini ve önerilerinizi "diğer" olarak belirtilen kısma lütfen yazınız.
11. İşletmenizin aşağıdaki hangi konularda eğitime ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz ?
12. Odamızın hizmetlerini geliştirmesi için önerileriniz var mı ?
Your answer
Anketimize zaman ayırıp katıldığınız için teşekkür ederiz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms