Prihlasovací formulár na kurzy a akcie
Srdečne Vás pozdravujem.

Teším sa, že ste prejavili záujem o kurz/ akciu v Centre pre rodinu - Sigord.
Vyplnením formulára budete zaradení do poradia prihlásených na Vami vybraný kurz / akciu.
Formulár je informatívny, a umožní zrýchlenie v procese obsadzovania miest a tiež v hľadaní náhradníkov. Tento formulár vyplnte vtedy, ak máte vážny záujem o daný kurz, alebo akciu centra. Tento formulár nie je priamym prihlásením na kurz alebo akciu.

V prípade, že na Vami vybraný termín kurzu/akcie bude miesto, dostanete emailom nový formulár určený pre účastníkov kurzu/akcie.

Inštrukcie k vyplneniu formulára:
Povinné sú všetky otázky, okrem poznámky. Ak ich vyplníte, potom je na konci okienko s názvom "odoslať", na ktoré kliknite a po odoslaní Vám počítač napíše, že formulár bol odoslaný.
Potvrdením správne vyplneného formulára bude potvrdzujúci email, na vami zadanú adresu, s kópiou formulára.

Základné informácie o kurze získate na našej Web stránke a podrobné informácie dostanete cca mesiac pred uskutočnením kurzu/akcie.

Kurzy / akcie ktoré robíme sú určené pre manželské páry / jednotlivcov/ rodiny, záleží čo si vyberiete.

Presná adresa konania kurzu

Centrum pre rodinu - Sigord, Zlatá Baňa - Sigord č. 134, 082 52 Kokošovce.

Mapa

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=sk&geocode=&q=Zlata+Bana,+Sigord+&sll=37.0625,-95.677068&sspn=31.23349,55.810547&ie=UTF8&hq=&hnear=Zlat%C3%A1+Bana-Sigord,+Slovensk%C3%A1+republika&ll=48.954664,21.39302&spn=0.006312,0.013626&t=h&z=16

GPS suradnice : http://www.gosur.com/en/point/4101835/

Popis cesty pri ceste autom

Smerom z Prešova je potrebné sledovať smer Zlatá Baňa. Pri ceste, 4 km za dedinou Kokošovce, sledujte tabuľu s označením „Centrum pre rodiny“. Za ňou odbočte vľavo. Parkovať je možné v areáli centra.

Popis cesty pri ceste autobusovou dopravou

Pri ceste autobusom z Prešova vystúpte na zastávke Kokošovce, Sigord, LOU (Lesnícke odborné učilište), centrum je hneď na ľavo nad zastávkou.


Podmienky prihlásenia

Účasť: na kurz, ak ide o kurz pre manželské páry sa chodí bez detí. Výnimkou je dieťa, ktoré je dojčené. V takom prípade je vhodné zabezpečiť si vlastnú pestúnku, ktorá bude s dieťaťom v čase aktivít na kurze, pokiaľ bude v Centre miesto pre jej ubytovanie. Je potrebné vopred si overiť možnosť prítomnosti pestúnky z kapacitných dôvodov.

Zrušenie účasti
Prihlásenie na kurz/akciu je záväzné - svojím prihlásením potvrdzujete, že máte záujem kurzu sa zúčastniť.
Vzhľadom na to, že sa nám na aktivity hlási viac záujemcov a každý z nich si potrebuje termín naplánovať dostatočne vopred, je dôležité, aby miesta na kurz/akciu boli záväzne obsadené.

Je určený minimálny počet a ak neprídete, môžete svojou neúčasťou ohroziť uskutočnenie kurzu. Preto sme zaviedli tieto storno podmienky:
Storno-príspevky
Výška storno príspevkov pri zrušení rezervácie pobytu závisí od času medzi okamihom stornovania a plánovaným nástupom na pobyt.

do 30 dní pred začiatkom ubytovania - vrátime Vám účastnícky príspevok, skrátený o paušálny manipulačný príspevok 6 €/osoba.
od 30 do 21 dní pred začiatkom ubytovania - 10% z príspevku na kurz/osoba
od 21 do 14 dní pred začiatkom ubytovania - 20 % z príspevku na kurz/osoba
od 14 do 5 dní pred začiatkom ubytovania - 40 % z príspevku na kurz/osoba
menej ako 5 dní pred začiatkom ubytovania - 60 % z príspevku na kurz/osoba

V nevyhnutnom prípade - choroba alebo iná vážna príčina (úmrtie príbuzných a pod.) - potrebné
priložiť doklad je možné Vašu účasť zrušiť pri manipulačnom príspevku 10 €/osoba.

V prípade potreby je možnosť aj špeciálnej stavy. Vopred si túto možnosť treba overiť (napr. bezlepková strava) emailom alebo telefonicky. (centrum.rodina@gmail.com, tel: 0903983317).

Informáciu o príspevku nájdete aktuálne na web stránke.


Kontakty

Ohľadom ďalších otázok kontaktujte prosím o. Petra Jakuba (centrum.rodina@grkatpo.sk, alebo 0903983316).

Vaše osobné údaje:
1. Niektoré údaje (predovšetkým meno, priezvisko, bydlisko, dátum narodenia ...) poskytnuté objednávateľom pri využívaní služieb Centra pre rodinu - Sigord (ďalej len CPR - Sigord), sú osobnými údajmi podľa zákona č. 428/2002 a č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov. CPR - Sigord sa zaväzuje zachovať dôvernosť osobných údajov a zaväzuje sa s nimi nakladať v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
2. Objednávateľ vyhlasuje, že súhlasí v zmysle ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. a č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby CPR - Sigord spracovávalo a uschovávalo jeho osobné údaje, najmä tie, ktoré sú potrebné pri činnosti CPR - Sigord a spracovávalo ich vo všetkých svojich informačných systémoch. Objednávateľ udeľuje CPR -Sigord tento súhlas na dobu neurčitú. Svoj súhlas môže objednávateľ kedykoľvek písomne alebo e-mailom odvolať na centrum.rodina@grkatpo.sk a údaje budú bez zbytočného odkladu zlikvidované.
3. Počas akcie budú zhotovené fotografie a tie budú dané na našu webovú stránku Centra pre rodinu - Sigord. Objednávateľ udeľuje CPR -Sigord tento súhlas na dobu neurčitú. Svoj súhlas môže objednávateľ kedykoľvek písomne alebo e-mailom odvolať na centrum.rodina@grkatpo.sk a údaje budú bez zbytočného odkladu zlikvidované.

4. CPR - Sigord sa zaväzuje neposkytnúť tieto údaje tretím osobám.


Prajeme Vám Bohom požehnaný čas.

Za organizačný tím

o. Peter Jakub

Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Meno a priezvisko manželky/manžela ak chcete ísť na kurz pre manželské páry
Your answer
Meno, priezvisko a vek detí, ak chcete ísť na akciu pre rodiny
Your answer
Kontaktný telefón *
Your answer
Meno Vašej farnosti a meno vášho kňaza. *
Your answer
Výber kurzu / akcie a jeho/jej termín *
Your answer
Súhlasím s prijímaním ďalších ponúk Centra pre rodinu - Sigord formou emailu podľa zákona č. 428/2002 a č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov *
Poznámka
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms