Działaj z nami!
Wracamy po przerwie! Cieszymy się, że chcesz dołączyć do zespołu i razem z nami działania na rzecz edukacji medialnej w Polsce. Zachęcamy do wypełnia poniższego formularza.

zdezINFORMOWANI to projekt, który odpowiada na problem powszechnej dezinformacji w Internecie oraz stara się uświadamiać młode osoby, jakie znaczenie media i informacje pełnią we współczesnym świecie.

Inicjatywę zainaugurowała grupa licealistek, która w 2021 roku otrzymała nagrodę za najlepszy projekt społeczny w Polsce w kategorii edukacja.

W polskich szkołach brakuje kompleksowej edukacji medialnej, która w XXI wieku jest niezbędna, aby zwiększyć świadomość posługiwania się informacją, ponieważ młodzi ludzie nie są przygotowani do życia w świecie pełnym wiadomości.

Inicjatywa zdezINFORMOWANI chce wyjść naprzeciw tym potrzebom i dlatego w najbliższym czasie planujemy rozwinąć nasz projekt. Serdecznie zapraszamy Cię do współpracy! W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami drogą mailową zdezinformowani@gmail.com lub poprzez nasze media społecznościowe.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Wiek *
Miejsce zamieszkania (miasto) *
Napisz kilka słów o sobie *
Ile czasu (godzin) tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na prace nad projektem? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy