Klub sólo rodičů
Otevřená podpůrná skupina je určena pro všechny, kteří procházejí či si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod, opuštění partnerem. Pro všechny, kteří se ocitli sami na výchovu dětí (nebo např. mají po rozvodu děti ve střídavé péči a komunikace s bývalým partnerem je problematická). Je určena všem, kteří hledají podporu v obtížné životní situaci, jež je pro ně nová a nejistá. V sólo klubu rodičů můžete tuto podporu získat a to díky sdílení vašeho příběhu, či těžkostí či otázek s ostatními účastníky, tak díky podpoře a odbornému vedení psychologa, který skupinu vede. Na každé setkání je připraveno jedno téma, kterému se skupina věnuje. Je ale důležité, s čím konkrétním přicházejí sami účastníci a i podle toho je možné klubové setkání přizpůsobit a věnovat se konkrétním požadavkům jednotlivých účastníků. V době konání klubu současně probíhá program pro děti v dětském klubu Klubíčko.
Vyberte seminář *
Required
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-mail *
Your answer
Chci přihlásit své dítě do dětského klubu Klubíčko *
Dětský klub Klubíčko probíhá vždy souběžně v době konání Klubu sólo rodičů.
Souhlas s fotografováním *
Souhlasím s pořizováním fotografií z tohoto programu za účelem informování donátorů o realizaci a průběhu projektu. Fotografie nebudou použity k propagačním a marketingovým účelům. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.
Chci odebírat měsíční newsletter o novinkách v CRSP *
Napište nám prosím, odkud jste se o programu CRSP dozvěděli? *
Poznámka
Your answer
K ochraně Vašich osobních údajů přistupujeme s maximální zodpovědností. Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji, si můžete přečíst zde: http://crsp.cz/index.php/informace-ke-zpracovani-osobnich-udaju.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Centrum pro rodinu a sociální péči.