Регистрација за учество на вебинар: New roles in a complex environment for internationally minded enterprises            
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Вебинарот е организиран од страна на Матрона Консалтинг и Комората на мал бизнис со поддршка од Change Leadership Group и ќе се одржи на  29.10.2021, петок со почеток во 11:00 ч. на Zoom платформата.
Име и презиме *
Назив на компанија *
Email Address *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy