Анкета волонтера
Хочете дізнатись як працює масштабна музейна інституція «з середини», чи мрієте стати учасником процесу підготовки культурних та мистецьких акцій? Бажаєте розвиватися та зростати разом з нами? Тоді вам до нас!Якщо ви комунікативні, любите мистецтво та маєте вільний час – запрошуємо до нашої дружньої команди.

Пропозиція для волонтерів у Мистецькому Арсеналі ділиться на дві категорії:
– асистенти: зустрічають і спрямовують відвідувачів, допомагають на заняттях з дітьми, допомагають виконувати офісні завдання, ведуть документацію, відповідають за порядок у просторі тощо.
– фотографи: ведуть фотодокументацію окремих освітніх заходів у Мистецькому арсеналі та надають свої фото у тижневий термін лише для використання на сайті та в соцмережах Мистецького арсеналу із обов’язковим зазначенням імені фотографа.

З усіма волонтерами буде проведено обов’язковий вступний тренінг, присвячений знайомству з простором, працівниками, структурою та правилами роботи в Мистецькому арсеналі.Ми очікуємо, що волонтер готовий приділяти роботі в Мистецькому Арсеналі орієнтовно 8 годин щомісяця.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Email *
Номер телефону *
Освіта *
Професійні навички
Якими мовами володієте? (вкажіть рівень володіння)
Який напрям волонтерства Вам більше підходить? *
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy