BOMBA PODZIM 2019, 25. - 30. 10. 2019, 6 dní ...
Cena 3.800,- Kč, pro členy 3.600,- Kč
Email address *
BOMBA PODZIM 2019 - S tebou mě baví svět - Expedice ECILTYK
Je dítě členem spolku BOMBA tábora - dětské tábory, z. s. *
Captionless Image
Příjmení, jméno a titul zákonného zástupce dítěte? *
Zapište nejprve své příjmení, jméno a popř. titul
Captionless Image
Your answer
Telefonní kontakt zákonného zástupce dítěte? *
Zapište ve formátu 607987056
Captionless Image
Your answer
Příjmení a jméno dítěte? *
Zapište nejprve příjmení a pak jméno dítěte ... !!!!
Captionless Image
Your answer
Datum narození dítěte? *
Captionless Image
MM
/
DD
/
YYYY
Pohlaví dítěte? Muž / žena *
Captionless Image
Rodné číslo dítěte? *
Napište ve formátu 123456/1234
Captionless Image
Your answer
Adresa trvalého bydliště dítěte? *
Ulice, číslo popisné, město a PSČ
Captionless Image
Your answer
Zdravotní pojišťovna dítěte? *
Vyberte jednu z možností ...
Captionless Image
Zdravotní problémy? *
Zde prosím uveďte i to, zda je dítě vegetarián, vegan, zda má bezlepkovou dietu, alergie, apod. V případě, že dítě nemá zdravotní problémy, napište "žádné"
Captionless Image
Your answer
S kým chce být dítě na pokoji nebo v chatičce? *
Uveďte jméno kamarádky či kamaráda (holky s holkama - kluci s klukama), s kterým by dítě chtělo být na pokoji. Jmen můžete uvést více, pokusíme se Vám co nejvíce vyhovět, ale ne vždy to jde na 100%!
Captionless Image
Your answer
S kým chcete být v kmeni? *
Na Podzim budeme děti rozdělovat do kmenů, tedy tak aby týmy byly vyrovnané, nebude to podle věku. Zde můžete napsat s kým chcete být v týmu - v kmeni ...
Captionless Image
Your answer
Jakým způsobem budete hradit BOMBA Podzim 2019? *
Vyberte jednu z možností, platba musí být uhrazena nejpozději do 15.10.2019. Do 7 kalendářních musí být uhrazeno min. 1000,- Kč jako potvrzení Vaší závazné přihlášky.
Captionless Image
CESTA TAM! Jak pojedete na BOMBA PODZIM 2019? *
Na tábor pojedeme vlakem z Ústí nad Labem - ZÁPAD, byli bychom rádi, když bychom se tam sešli všichni. Pokud to, ale není reálné, nabízíme možnost individuální dopravy s tím, že dítě přijde o srandu a Denní rozkaz č. 1.
Captionless Image
CESTA ZPĚT! Způsob dopravy z podzimního BOMBA tábora? *
Vyberte město kam máme děti dopravit při cestě zpět, pokud preferujete vlastní dopravu, vyberte možnost "Individuálně"
Captionless Image
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů a k pořizování obrazové dokumentace - GDPR? *
Vyberte jednu z možností. Udělujete tímto souhlas společnosti BOMBA tábor – dětské tábory, z. s., se sídlem Teplická 190, Teplice 415 01, IČ: 03977056, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, pod sp. zn. L 9474 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údajeSouhlasem dávají zákonní zástupci dítěte souhlas se zpracováním osobních údajů, obsažené v tomto formuláři, pro účely administrace BOMBA tábora, dále udělují zákonní zástupci dítěte souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů na BOMBA táboře. Souhlasí s uveřejněním fotografií a videí svého dítěte na webových stránkách www.bombatabor.cz, www.facebook.com/bombataborwww.facebook.com/groups/59099716958/ a dalších sociálních kanálů jako YouTube, Twitter, Instagram, …). Rovněž souhlasí s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagace tábora. Dále souhlasí s uvedením jména, příjmení, věku a stavu platby v seznamu účastníku na našich stránkách www.bombatabor.cz/cs/tabor/seznam/. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, na přenositelnost údajů, podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.
Captionless Image
Chcete nám ještě něco sdělit?
Napište nám, jestli je něco, na co si dát pozor, na co se zaměřit, přání, prosbu, problém, individuální přístup, doplňující informace ... Chceme pro děti udělat maximum a být ještě více BOMBA a nejlépe je znáte vy a pak chceme být my...
Captionless Image
Your answer
Jakmile se dostaneme k počítači, Vaší přihlášku potvrdíme a zašleme Vám všechny potřebné dokumenty. Mezitím Vám na email přijde tato vyplněná přihláška. Děkujeme a už se moc těšíme.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service