Z1186 Pole Dance P0 śr 21:15

TERMIN ZAJĘĆ: środa 21:15
POZIOM: P0
INSTRUKTOR: Iza Cygan
RODZAJ: taniec solo
MIEJSCE: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza 27
PLANOWANY START ZAJĘĆ: 15 lutego

  JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA POLE DANCE?

  p.s. tak, można się tego nauczyć ;)

  OPIS KURSU POLE DANCE P0

  Pole dance/fitness czyli taniec na rurze jest formą aktywności ruchowej łączącej taniec z gimnastyką oraz elementami akrobatycznymi, wykonywanymi na lub przy użyciu rekwizytu w postaci pionowego drążka tzw. pole (rury). Rurka rozwija siłę. Nieważne z jakiego poziomu startujecie – zawsze się wzmocnicie. Staniecie się odporniejsi na ból. Nauczycie się panować nad strachem, ale też będziecie odróżniać odwagę od brawury. Ćwiczenia te wzmacniają mięśnie rąk, klatki piersiowej, pleców, brzucha i nóg. Bardzo ważnym elementem zajęć jest rozciąganie mięśni, zwiększanie elastyczności i gibkości ciała. Ćwiczenia pole dance wykonywane regularnie bardzo szybko podnoszą kondycję fizyczną i budują mięśnie. Pole dance to przygoda, muzyka, walka z grawitacją. To idealny sport dla osób wiotkich, z obniżonym napięciem mięśniowym. Równomiernie rozwija mięśnie tułowia. Równie ważne jest to, że ćwicząc nie odczuwamy wkładanego wysiłku, gdyż zajęcia te są świetną zabawą. Bardzo poprawia czucie ciała. Po jakimś czasie nareszcie wiecie co się dzieje z waszym ciałem gdy znajdziecie się do góry nogami! Ćwiczenia zwiększają wiarę w siebie, akceptacje własnego ciała oraz pozwalają odkryć swoja kobiecość i piękno.

  Iza Cygan o sobie:

  "Moja miłość do pole dance rozpoczęła się niecałe dwa lata temu. Początkowa ciekawość, niespodziewanie przerodziła się w fascynację oraz ogromną pasję. Zajęcia oparte są na ewolucjach akrobatycznych, mają charakter sportowy co w połączeniu z elementami stretchingu daje idealny trening poprawiający kondycję fizyczną. Pole dance cenię za ogromne możliwości rozwoju. Wyzwania, które sobie indywidualnie stawiamy nigdy się nie kończą. Niesamowite pokłady pozytywnej energii, które wyzwalają z nas treningi, przekładają się na wszystkie sfery naszego życia. Warte uwagi jest również to, ze środowisko pole dancerek jest niesamowicie przyjazne, umożliwia poznanie wielu ciekawych, wartościowych ludzi, których łączy ta sama pasja".

  Captionless Image

  ZAPISZ SIĘ

  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  Must be a valid email address
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  POZIOMY ZAJĘĆ

  P0 – 1-12 zajęcia (do 3 miesięcy nauki) P1 – 13-24 zajęcia (do 6 miesięcy nauki) P2 – 26-36 zajęcia (do 9 miesięcy nauki) S1 – 37-48 zajęcia (do 12 miesięcy nauki) S2 – 49-60 zajęcia (do 15 miesięcy nauki) Z – ponad 60 zajęcia (ponad 15 miesięcy nauki) OPEN - zajęcia dla wszystkich, tańczących pole dance - możecie przyjść, poćwiczyć.

  CENY

  KARTY SPORTOWE: 0 zł (Multisport, Ok System, FitFlex, fitWRO) fitWRO + 5zł za każde zajęcia karta sportowa No Limits 159 zł Posiadaczy kart sportowych obowiązuje zwrotna kaucja w wysokości 60zł. Pamiętaj, aby ją opłacić maksymalnie 2 dni przed startem kursu. Wyślemy Ci SMS przypominający, a 3 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) KARNETY: - 4 wejścia - 90 zł - 8 wejść - 160 zł Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto maksymalnie 2 dni przed startem kursu. Wyślemy Ci SMS przypominający, a 3 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;)

  REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Osoby posiadające karty sportowe obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 60 zł za każdy kurs Pole Dance. Kaucja jest gwarancją rezerwacji miejsca. Należy ją wpłacić na konto lub na recepcji najpóźniej na 2 dni przed startem wybranego kursu. 2. W przypadku nowych zajęć, kursant może odebrać kaucję dopiero po uczestnictwie w pierwszych 4 zajęciach. Przy wcześniejszej rezygnacji kaucja nie podlega zwrotowi. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy kursant rezygnuje z kursu jednak przychodzi na dodatkowe zajęcia w ramach "odrobienia" (tak aby łączna ilośc obecności nie była mniejsza niż 4). 3. Osoby nie posiadające kart sportowych powinny zakupić karnet na minimum 4 wejścia najpóźniej na 2 dni przed startem wybranego kursu. Będzie to gwarancją miejsca. 4. O każdej planowanej nieobecności na zajęciach kursant jest zobowiązany poinformować recepcję. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie smsem pod numerem telefonu 786 187 159 w treści podając imię, nazwisko, rodzaj zajęć, dzień tygodnia, godzina oraz data nieobecności. Nieobecności należy zgłaszać do godziny 22:00 dnia poprzedniego (dzięki temu możemy znaleźć kogoś na Twoje miejsce). Nieobecności w nagłych wypadkach można również zgłaszać po godzinie 22:00 dnia poprzedniego do chwili rozpoczęcia zajęć. Wszystkie nieobecności należy odrobić w przeciągu dwóch tygodni od daty nieobecności. Nieodrobienie lub niezgłoszenie nieobecności skutkuje pobraniem części kaucje bez możliwości jej zwrotu. 5. O każdej planowanej nieobecności na zajęciach porannych należy informować recepcję - sms na numer 786 187 159 - najpóźniej do godziny 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia. Nieobecności zgłoszone po 22:00 na dzień przed kursem lub w dniu zajęć nie można odrobić - skutkuje pobraniem 20 zł kaucji. 6. Osoby posiadające karnety również zobowiązane są do zgłaszania nieobecności. Jeśli kursant zgłosi nieobecność do 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia, ważność karnetu zostanie przedłużona: maksymalnie jednorazowo o jeden tydzień w przypadku karnetu na 4 wejścia, maksymalnie dwa razy o jeden tydzień w przypadku karnetu na 8 wejść. 7. Na zajęciach najlepiej mieć: szorty (krótkie spodenki) oraz top. Ćwiczymy na boso Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminpoledance.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Jak do nas tarfić?

  Captionless Image

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)