Створюємо сайт для Вашого ОСББ
Нам потрібно трохи інформації від Вас, щоб зробити сайт для Вашого ОСББ. Заповніть, будь ласка, цю анкету.

Для початку перегляньте всі питання. Якщо у Вас немає достатньої інформації, підготуйтесь до заповнення анкети. Не залишайте питання без відповідей.

Ось приклад сайту http://zelena69a.moeosbb.com/

Після заповнення анкети ми створимо "заготовку" сайту, яку необхідно наповнити інформацією. Тому одразу підготуйте текст для сторінок "Документи", "Часті питання", та "Контактна інформація". Для сторінки "Документи" необхідно також підготувати файли з статутом, протоколами зборів, кошторисами. Всю цю інформацію надсилайте на електронну адресу support@moeosbb.com

Назва ОСББ
Назва ОСББ латиницею
Назва латиницею буде вказана в адресі вашого сайту (адреса має вигляд nazva.moeosbb.com). Будьте уважні при написанні, зміна назви у майбутньому буде означати створення нового сайту. Можете скористатись правилами транслітерації http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/55-2010-%D0%BF Адреса сайту не обов'язково повинна відповідати назві Вашого ОСББ. Якщо назва ОСББ надто складна в транслітерації, можете використати інші варіанти слів.
Електронна адреса редактора сайту
Для цієї адреси буде створено обліковий запис на сайті та надано доступ до написання новин, та редагування інформації. Також на цю адресу будуть надходити запити з сайту через форму зворотнього зв'язку.
Фотографія будинку
Розмір зображення рекомендуємо не менше 900х1600. Буде відображатись на сторінці ОСББ. Це не обов'язково може бути зображення вашого будинку, надсилайте те, що вважаєте за потрібне розмістити як зображення вашого ОСББ.
Структура вашого сайту
Ми рекомендуємо таку структуру сайту. Ви можете додати ще розділи сайту, які вважаєте що там повинні бути. Або навпаки можете використовувати не всі розділи, а тільки те що Вам потрібно. В майбутньому можна буде створювати нові та видаляти не потрібні розділи.
Промо-код
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms