Семінар "Енергетичні культури від вирощування до використання. Зарубіжний і вітчизняний досвід"
Аграрні компанії та фермери, що шукають можливостей для розвитку і виходу на нові ринки вже мали нагоду прийняти участь в Інформаційному дні "Вирощування біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв", який проходив 12 грудня у Києві в рамках проекту FORBIO, на якому дізнались про можливості використання малопродуктивних та покинутих земель регіонів для вирощування енергетичних культур і сталого постачання біомаси з плантацій у місцеві біопаливні котельні, забезпечуючи виробництво більш дешевої теплової енергії.

21 лютого 2018 року для аграріїв і всіх зацікавлених пройде семінар, на якому учасники дізнаються про закордонний досвід вирощування енергетичних культур у таких країнах, як Німеччина, Італія, Польща, а також почують практичні поради щодо вирощування енергетичних культур в Україні.

Стале використання такого виду агробіомаси як енергетичні культури для виробництва енергії може дати поштовх для розвитку місцевої економіки та підвищити добробут аграріїв і сільського населення.

МЕТА СЕМІНАРУ — Продемонструвати аграріям закордонний та вітчизняний досвід вирощування енергетичних культур та економічну ефективність використання біомаси плантацій для сталого виробництва енергії в Україні.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.

ПРОГРАМА та детальна інформація за посиланням: http://uabio.org/events/events/3470-forbio-seminar-kiev-2018

Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я, по-батькові *
Your answer
Тип організації *
Назва Організації *
Your answer
Посада *
Your answer
Місто, область *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Семінар проводиться в рамках міжнародних виставок «Зернові технології 2018», «Фрукти. Овочі. Логістика 2018» та «Agro Animal Show 2018», тому для проходу на територію необхідно отримати безкоштовне Запрошення за посиланням: http://www.grainexpo.com.ua/uk/informatsiya-dlya-posetiteley/zakaz-priglasitelnogo.html
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms