Реєстрація університету для участі у конкурсі з інвестиційних досліджень 2016-2017 CFA Institute Research Challenge

CFA Institute Research Challenge - це міжнародний конкурс з інвестиційного аналізу серед студентів економічних спеціальностей, що має на меті підвищення кваліфікації випускників українських університетів, надання можливості набуття практичного досвіду з аналітичної роботи, залучення українських студентів до найпрестижнішої світової освітньої ініціативи.

Для реєстрації університету до прийняття участі у шостому в Україні конкурсі з інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge 2016-2076, ми просимо відповідальних осіб (Faculty Adviser) заповнити наступну форму:

* Відповідальна особа (Faculty Adviser) - це представник ВНЗ, що керуватиме роботу команди від університету протягом участі команди у конкурсі. Відповідальною особою може бути будь-яка особа, що перебуває у викладацькому складі університету на момент проведення конкурсу.


***
To register the University for participation in 2016-2017 CFA Institute Research Challenge, the University Faculty Advisers are welcomed to fill in the Form:

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  ДЯКУЄМО ЗА РЕЄСТРАЦІЮ!!

  Шановні відповідальні особи! Дякуємо за Вашу зацікавленність у CFA Institute Research Challenge в Україні! У підтверждення Вашої успішної реєстрації, протягом 3 робочих днів, Ви отримаєте електронний лист! Надалі Ви отримаєте детальні інструкції, а також посилання для реєстрації команди. Dear Faculty Advisers! Thank you for your interest in CFA Institute Research Challenge in Ukraine! To confirm your successfull registration, in 3 working days you will receive an e-mail! Than you would get detailed instructions and the teams' registration link.